Normann Copenhagen Bytové Doplnky

Normann Copenhagen ponúka funkčný a estetický sortiment bytových doplnkov s jednoduchými siluetami a organickými tvarmi, ktoré sú plné odkazov na škandinávsky dizajn. Dekoratívne vtáčiky Normann Copenhagen v dreve alebo jasných farbách vzbudzujú pozornosť a dodajú vášmu interiéru hravý výraz. Jednoduchá silueta dopĺňa najmä minimalistický štýl, zatiaľ čo misy a svietniky Normann Copenhagen vnesú do vášho domova teplo a nádych útulnosti.

Dánsku značku založili v roku 1999 Jan Andersen a Poul Madsen a v priebehu rokov získala viac ako 80 ocenení za dizajn. Sortiment Normann Copenhagen pozostáva z nábytku, svietidiel, textílií a bytových doplnkov a je dostupný vo viac ako 80 krajinách sveta. Vdýchnite svojmu interiéru osobitosť a nový život vďaka doplnkom z teplého dreva, chladných kovov a moderných farieb. Nadčasová elegancia sa skvele hodí ku každému štýlu a je zároveň inšpirovaná modernou klasikou a trendmi našej doby.

Lampy od Normann Copenhagen nájdete tu
Zobraziť 36 z 228 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!