Prenosné lampy

V kategórii svietidiel To Go nájdete širokú ponuku prenosných svietidiel so zabudovanými batériami. Bezdrôtová lampa je geniálna na miesta, ktoré potrebujú príjemné svetlo, ale nie sú v blízkosti zásuvky. Bezdrôtové lampy sú tiež skvelé na čítanie alebo vytvorenie dokonalej atmosféry v útulnom kútiku.

Nižšie nájdete výber prenosných lámp pre dospelých a deti. Bez ohľadu na to, či potrebujete útulné bezdrôtové osvetlenie na jedálenský stôl alebo na osvetlenie cesty, keď sa mladí hrajú a stavajú dekové pevnosti, nájdete tu lampu, ktorá bude presne vyhovovať vašim potrebám. Mnohé z bezdrôtových lámp sú dokonca vhodné na vonkajšie použitie, takže si ich môžete vziať na pláž, na verandu alebo so sebou na piknik. Uistite sa, že ste našli lampu, ktorá robí to, čo potrebujete. Väčšina lámp To Go sa ľahko nabíja pomocou USB a poskytuje svetlo najmenej štyri hodiny.
Miffy First Light New - Mr. Maria
RRP EUR 69,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 748 produktov
Ako všetci vieme, svetlo LED spotrebuje podstatne menej energie ako štandardná žiarovka. To z neho robí ideálnu voľbu pre prenosnú lampu, pretože batéria vydrží na jedno nabitie obmedzený čas. Počet hodín svietenia závisí od lampy, ale minimum sú štyri ho
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!