Nuura Lampy

Dánska spoločnosť Nuura sa zameriava na zmyselné severské osvetlenie a vytvára dekoratívne kolekcie osvetlenia, ktoré majú vplyv na vašu pohodu a môžu vylepšiť akýkoľvek priestor. Návrhy spoločnosti Nuura, inšpirované tradíciou severského dizajnu a zamerané na lustre, odrážajú hojnosť prírody. Spoločnosť Nuura považuje prírodu za veľkorysú a jedinečnú, čo sa odráža v jej výnimočných dizajnoch. Spoločnosť Nuura využíva moderné technológie a starostlivo vybrané materiály, ktoré spolu vytvárajú výnimočné návrhy osvetlenia, ktoré vyžarujú príjemné a estetické svetlo. Výsledkom tejto dokonalej kombinácie materiálov a dizajnu sú dekoratívne a jedinečné kolekcie osvetlenia, ktoré určite pozdvihnú dizajn vášho interiéru. Vychutnajte si ručne vyrobené sklo a zmyselný svetelný zážitok s lampou od spoločnosti Nuura.
Zobraziť 36 z 196 produktov
Sofie Refer navrhla pre spoločnosť Nuura štyri kolekcie lustrov s ohľadom na klasický luster. Sú to Anoli, Blossi, Liila a Miira. Klasický luster s krištáľovými hranolmi je známy tým, že odráža svetlo a dodáva miestnosti určitú svetelnosť a zmyslov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!