Drevené lampy

Vneste do interiéru krásnu drevenú lampu z našej ponuky hodnota za peniaze. Drevo dokáže dodať miestnosti ľahkosť a pokoj a práve z tohto dôvodu bol tento klasický materiál vždy dôležitým prvkom škandinávskeho interiéru. Malá drevená stolová lampa môže v jednofarebnej kancelárii spôsobiť obrovský rozdiel a v obývacej izbe a kuchyni môže drevená stojacia lampa alebo závesné svietidlo dodať atmosféru, ktorú váš interiér potrebuje.

Tento univerzálny materiál sa dodáva v rôznych tienidlách v závislosti od druhu dreva, takže môžete dosiahnuť širokú škálu výrazov. Buk, breza a jaseň majú svetlú farbu a prispievajú k jasnému, vzdušnému výrazu, zatiaľ čo dub, mahagón a orech svojimi tmavšími odtieňmi prispievajú k pocitu pokoja a atmosféry. Nižšie nájdete náš cenovo výhodný sortiment - a tryk jupozrite si našu kompletnú kolekciu tu!
Zobraziť 36 z 388 produktov
Lampa z dreva je krásny výrobok, ktorý do vášho domova vnesie útulnosť, atmosféru, ľahkosť a živosť. Drevené lampy sa vyrábajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach, a či už hľadáte stojaciu lampu, stropnú lampu, stolnú lampu alebo závesnú lampu z dreva, sme
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!