WiZ Stropné Lampy

Stropné svietidlá WiZ sú súčasťou revolúcie inteligentného osvetlenia. Tieto stropné svietidlá spájajú moderný dizajn s inteligentnou technológiou, ktorá vám poskytuje úplnú kontrolu nad osvetlením. So stropnými svietidlami WiZ môžete nastaviť jas, teplotu farieb a dokonca prepínať medzi rôznymi farbami a vytvoriť tak dokonalú náladu v každej miestnosti. Ich kompatibilita s platformami inteligentnej domácnosti vrátane Amazon Alexa, Google Home a ďalších umožňuje jednoduché ovládanie prostredníctvom hlasových príkazov alebo praktickej mobilnej aplikácie.
Rune WiZ Stropné Lampa RGB Black - WiZ
RRP EUR 136,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
SuperSlim WiZ Stropné Lampa 32W White - WiZ
RRP EUR 145,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Imageo WiZ 2 Stropné Lampa RGB Black - WiZ
RRP EUR 106,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Adria WiZ Stropné Lampa 2700K Dim White - WiZ
RRP EUR 39,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Imageo WiZ 1 Stropné Lampa Black - WiZ
RRP EUR 35,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Imageo WiZ 3 Stropné Lampa Black - WiZ
RRP EUR 87,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Imageo WiZ 3 Stropné Lampa RGB White - WiZ
RRP EUR 106,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Imageo WiZ 1 Stropné Lampa RGB Black - WiZ
RRP EUR 44,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
SuperSlim WiZ Stropné Lampa 16W Black - WiZ
RRP EUR 68,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Imageo WiZ 4 Stropné Lampa Square RGB White - WiZ
RRP EUR 145,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 34 z 34 produktov

Stropné svietidlá WiZ: Moderné osvetlenie s inteligenciou a štýlom

Vitajte v našom pôsobivom sortimente stropných svietidiel WiZ, v ktorom sa osvetlenie stretáva s budúcnosťou so štýlom a inteligenciou. Spoločnosť WiZ vytvorila riešenia osvetlenia, ktoré sú viac ako len svetlá - sú neoddeliteľnou súčasťou modernej domácnosti, ktorá vám umožní vytvoriť dokonalú atmosféru a osvetlenie v každej miestnosti.

Stropné svietidlá WiZ sa vyznačujú moderným a elegantným dizajnom, ktorý dokáže obohatiť každý interiér. Tieto svietidlá, vytvorené s dôrazom na detail, prinášajú do každej miestnosti pocit štýlu a luxusu. Či už hľadáte minimalistické a racionálne stropné svietidlo, alebo dekoratívnejšie a umeleckejšie riešenie, nájdete ho v našej kolekcii stropných svietidiel WiZ.

Inteligentné osvetlenie pre váš domovStropné svietidlá WiZ sú nielen krásne, ale aj inteligentné. Vďaka pokročilej technológii si môžete osvetlenie prispôsobiť presne podľa svojich potrieb a preferencií. Nastavením jasu vytvoríte to správne svetlo pre rôzne činnosti - od relaxačného večerného osvetlenia až po ostré osvetlenie úloh. Zmeňte teplotu farieb, aby ste dosiahli požadovanú náladu, či už ide o teplé a útulné svetlo alebo chladnejšie a koncentrovanejšie svetlo.

Ovládanie svetla zo smartfónuSo stropnými svietidlami WiZ máte ovládanie ako na dlani. Pomocou aplikácie WiZ v smartfóne alebo tablete si môžete prispôsobiť a ovládať stropné svietidlá. Vytvorte si preddefinované scenáre pre rôzne činnosti alebo meňte osvetlenie v reálnom čase. A ak chcete, môžete na ovládanie svetiel použiť aj hlasové príkazy vďaka kompatibilite s populárnymi platformami inteligentnej domácnosti, ako sú Google Home, Amazon Alexa a Apple HomeKit.

Premenite svoj domov so stropnými svietidlami WiZČi už chcete premeniť obývaciu izbu, jedáleň, spálňu alebo akúkoľvek inú miestnosť vo vašej domácnosti, stropné svietidlá WiZ sú ideálnym riešením. S týmito inteligentnými stropnými svietidlami skombinujete krásu, technológiu a funkčnosť a vytvoríte osvetlenie a atmosféru, o akej ste vždy snívali. So stropnými svietidlami WiZ už do vášho domova dorazila budúcnosť osvetlenia.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!