Videli ste už náš široký výber svietidiel Louis Poulsen na Lampemesteren.sk?

Dánsky výrobca svietidiel Louis Poulsen bol založený v roku 1874 a odvtedy verne dodržiava škandinávsku zásadu dizajnu, že forma nasleduje funkciu.

Pri kúpe svietidla Louis Poulsen môže zákazník očakávať vášnivé remeselné spracovanie, ktoré vytvára vysoko kvalitné osvetlenie. Ich výrobky sú príjemné na pohľad a zároveň vytvárajú krásne svetlo v domácnosti, v reštauráciách alebo v iných verejných priestoroch.

V priebehu rokov spoločnosť Louis Poulsen spolupracovala s mnohými najväčšími a najznámejšími dizajnérmi vrátane Poula Henningsena, Arne Jacobsena, Vernera Pantona, Louise Campbell a mnohých ďalších talentovaných dizajnérov.

Značku Louis Poulsen si môžete kúpiť tade a v obchode máme celý ich výber jedinečných a klasických svietidiel.

Rodina PH

Rodina PH

Dizajnér Poul Henningsen je známy sériou PH a systémom troch tienidiel, navrhnutých na optimálne tvarovanie svetla. Séria PH naďalej patrí k najpredávanejším modelom značky Louis Poulsen a neustále sa vyvíja a obnovuje. Ako príklad možno uviesť PH5, ktorý práve oslávil svoje 60. výročie vydaním špeciálnej verzie v rovnakej farebnej palete ako nový PH 5 mini.

Všetky svietidlá PH si môžete pozrieť a kúpiť tade.
Lampa AJ

Lampa AJ

Lampu AJ navrhol Arne Jacobsen pre hotel SAS Royal v Kodani v roku 1960 a jej dizajn je založený na geometrických tvaroch, ktoré sústreďujú svetlo presne tam, kde je potrebné. Jedinečné línie lampy AJ, objem tienidla a okrúhly otvor v podstavci jej dodávajú výrazne sochársky tvar, ktorý je mimoriadne obľúbený po celom svete. Louis Poulsen dal Rodine AJ veľkú, krásnu paletu farieb, špeciálne vybranú a úzko spojenú s vlastným dizajnovým vesmírom Arne Jacobsena.
Toldbod

Toldbod

Séria Toldbod 120 je navrhnutá s filozofiou, že čím je dizajn jednoduchší, tým je flexibilnejší. Toldbod bol pôvodne navrhnutý v roku 1982 a odvtedy bol prepracovaný na základe predchodcov príveskov. Teraz Toldbold 120 ukazuje svoju jemnejšiu stránku a je k dispozícii v širokej škále nových sofistikovaných farieb, ktoré mu dodávajú ešte univerzálnejší profil, ktorý zodpovedá modernej estetike a sleduje súčasné dizajnové trendy.
Yuh

Yuh

Séria Yuh pozostáva zo stolovej lampy, stojacej lampy a nástennej lampy, ktoré sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe. Najdôležitejšou vlastnosťou lampy je, že je individuálna. Je to lampa, ktorá bola vytvorená práve pre vás! Je flexibilná - možno ju otáčať, dvíhať a spúšťať, pričom po celý čas poskytuje svetlo a vytvára náladu. Pozrite si celú krásnu sériu zde.
Nové, nové, nové

Nové, nové, nové

Louis Poulsen je značka v neustálom pohybe a vývoji, čo je vidieť aj na ich nových predstaveniach. Okrem iného si teraz môžete zaobstarať úplne novú stolovú lampu Panthella MINI v chrómovej farbe, ktorá odráža svoje okolie a dodáva miestnosti život aj eleganciu.
Závesné svietidlo Cirque bolo práve uvedené na trh v odtieňoch sivej farby, ktoré sústreďujú pozornosť na krásny tvar svietidiel. Sivá farba dodáva závesnému svietidlu Cirque diskrétnejší a prívetivejší vzhľad, pričom stále poskytuje svojmu okoliu mäkké, atmosférické svetlo.
NJP je známa futuristická séria svietidiel, ktorá bola práve rozšírená o jemnejší model v krásnej hliníkovo-sivej farbe - ideálny pre modernú dizajnovú schému. Lampa NJP je flexibilná a užitočná od začiatku až do konca.
Pozrite si všetky nádherné výrobky značky Louis Poulsen tade.