Vianočné nápady pre ňu

Čo chcete na Vianoce? Alebo si neviete rady s tým, čo darovať priateľovi, manželke či priateľke?

Pomaly sa blížime k Štedrému dňu, čo znamená, že vianočné nákupy sa dostávajú na vrchol našich zoznamov úloh. Ak hľadáte nápady na darček, ktorý určite zaujme, ste na správnom mieste.

U nás nájdete skvelé ponuky vianočných darčekov pre rôzne rozpočty:
Od 40 do 400 €

Od 40 do 400 €

1. Carrie (White) z adresy Menu

1. Carrie (White) z adresy Menu

Carrie je neuveriteľne krásna lampa, ktorá je navyše dokonale prenosná. Lampa je nabíjateľná, čo znamená, že si ju môžete vziať takmer kamkoľvek so sebou. Inšpirácia pre dizajn je čerpaná priamo z dánskeho slova "hygge". Táto lampa od spoločnosti Menu predstavuje nespočetné možnosti použitia, napríklad na nočnom stolíku, na pracovnom stole alebo ako alternatíva sviečok na jedálenskom stole.

Stolná lampa Carrie (biela) - 134 €
4. Follow Me z adresy Marset

4. Follow Me z adresy Marset

Lampa Follow Me je k dispozícii v dvoch veľkostiach. Táto krásna dekoratívna lampa je prenosná, takže si ju môžete vziať všade so sebou. Lampa sa dá nabíjať a po úplnom nabití má výdrž batérie až 20 hodín. Matná biela farba zaručuje ľahký a štýlový dizajn. Lampa Follow Me je neuveriteľne flexibilná a je veľmi dekoratívna, či už sa používa v interiéri alebo exteriéri. K dispozícii sú obe veľkosti tu.

Follow Me - od 188 €
5. Milk z adresy &Tradition

5. Milk z adresy &Tradition

Milk je roztomilá, malá mliečna stolička, ktorá bola vytvorená ako krásna stolová lampa. Stolová lampa je neuveriteľne obľúbená a je bežným prvkom v škandinávskych domácnostiach. Lampa Milk je stmievateľná a môžete ju umiestniť všade tam, kde potrebujete dodatočné svetlo. Lampa je k dispozícii aj vo vyhotovení z prírodného dreva, tmavého olejovaného dreva a čiernej farby, pričom všetky si môžete pozrieť priamo tu.

Mlieko - 134 €
6. NH1217 z adresy Artemide

6. NH1217 z adresy Artemide

NH1217 je malá lampa, ktorá vytvára mäkké, atmosférické svetlo. Táto zábavná malá lampa má rôzne funkcie a je neuveriteľne flexibilná, pretože sa dá namontovať alebo zavesiť, kamkoľvek uznáte za vhodné. K dispozícii na prezretie priamo tu.

NH1217 od Artemide - 201 €
7. Flowerpot VP3 (Matte Black) z &tradition

7. Flowerpot VP3 (Matte Black) z &tradition

Stolová lampa Flowerpot VP3 je vo všeobecnosti veľmi obľúbená, ale keď sa objavila matná čierna verzia, dopyt po nej prudko vzrástol. Stolná lampa je inšpirovaná érou Flower Power v 60. a 70. rokoch a je úplne štýlová. Flowerpot VP3 je k dispozícii v rôznych krásnych farbách, pričom všetky si môžete pozrieť priamo tu.

Flowerpot VP3 - 214 €
9. Caravaggio Read z adresy Lightyears

9. Caravaggio Read z adresy Lightyears

Stolová lampa Caravaggio Read je sesterskou lampou slávnej kolekcie Caravaggio od spoločnosti Lightyears. Klasické tienidlo sa dá nakloniť, aby svetlo prúdilo presne tým smerom, ktorým chcete. Kompaktná základňa zaručuje, že stolnú lampu možno umiestniť na rôzne miesta v domácnosti. Kolekciu Caravaggio Read si môžete prezrieť tu.

Caravaggio Read - od 276 €
10. Panthella Mini z Louis Poulsen

10. Panthella Mini z Louis Poulsen

Panthella Mini je dizajnovou klasikou od spoločnosti Louis Poulsen. Túto lampu môžete umiestniť kdekoľvek vo vašej domácnosti a je k dispozícii v jedenástich krásnych farbách. Autorom návrhu je Verner Panton, ktorý je známy svojimi nádhernými návrhmi. Prezrite si kolekciu svietidiel Panthella Mini tu.

Panthella Mini - od 313 €
11. Baby Dome (Aluminium) z adresy Mater

11. Baby Dome (Aluminium) z adresy Mater

Baby Dome od spoločnosti Mater je ocenená lampa, ktorú navrhol Todd Bracher. Táto nadčasová, ikonická lampa vytvára jemnú a teplú žiaru. Prezrite si svietidlo Baby Dome vo všetkých jeho farbách tu.

Baby Dome - od 268 €
Od 400 € do 1 000 €

Od 400 € do 1 000 €

1. Yuh z adresy Louis Poulsen

1. Yuh z adresy Louis Poulsen

Stolová lampa Yuh od spoločnosti Louis Poulsen je krásna, jednoduchá a flexibilná lampa. Svetlo lampy je smerové, smeruje nadol a neoslepuje. Okrem toho je svetlo stmievateľné. Prezrite si celú kolekciu Yuh priamo tu.

Kolekcia Yuh - od 472 €
2. IC T1 Low Brass z adresy Flos

2. IC T1 Low Brass z adresy Flos

IC T1 Low Brass od spoločnosti Flos je jednoduchá lampa s elegantným dizajnom. Lampa je k dispozícii v mosadznej a chrómovej farbe. Kolekcia IC zahŕňa stojacu lampu, stolnú lampu, závesnú lampu a závesné svietidlo, ktoré si môžete pozrieť priamo tu.

Kolekcia IC od spoločnosti Flos - od 446 €
4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) z adresy Fritz Hansen

4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) z adresy Fritz Hansen

Stolná lampa Kaiser Idell je jedinečná, elegantná a krásna lampa známa svojím krásnym tienidlom. Jednou vecou si môžete byť istí, keď máte do činenia s lampou Fritz Hansen, a to, že to, čo držíte v rukách, je kus kvalitného remeselného spracovania. Špeciálnou funkciou tohto modelu Kaiser Idell je možnosť naklonenia o 15 stupňov dozadu a 18 stupňov dopredu.

Stolná lampa Kaiser Idell (matná čierna) 6556-T - 526 €
5. 317 Stolová lampa (čierna) od Lampe Gras

5. 317 Stolová lampa (čierna) od Lampe Gras

Stolová lampa 317 v čiernej farbe od spoločnosti Lampe Gras je jedinečná lampa s krásnym tvarom a nádherným dizajnom. Stolová lampa 317 má industriálny dizajn, ktorý ponúka dokonalú kvalitu a vynikajúce remeselné spracovanie. Tienidlo lampy je k dispozícii v rôznych farbách, pričom všetky si môžete prezrieť priamo tu.

317 Stolová lampa - od 534 €
6. Mantis BS3 z adresy Schottlander

6. Mantis BS3 z adresy Schottlander

Stolná lampa Mantis BS3 od spoločnosti Schottlander je elegantná priemyselná lampa s krásnym dizajnom. Táto lampa sa dokonale hodí na použitie na rôznych miestach v domácnosti, ale ideálne miesto je pri polohovateľnej posteli, pretože lampa je flexibilná a funkčná.

Mantis BS3 - 597 €
7. PH 2/1 Stolová lampa z Louis Poulsen

7. PH 2/1 Stolová lampa z Louis Poulsen

Stolná lampa PH 2/1 od spoločnosti Louis Poulsen je skutočnou klasikou, nehovoriac o medzinárodnej ikone dizajnu. Stolná lampa vydáva svetlo smerujúce nadol a je navrhnutá s reflexným systémom viacerých tienidiel. Vďaka tomu vzniká harmonická lampa, ktorá neoslepuje.

Stolná lampaPH 2/1 - 634 €
8. Bestlite BL1 Stolová lampa z Gubi

8. Bestlite BL1 Stolová lampa z Gubi

Stolná lampa Bestlite BL1 od spoločnosti Gubi je dokonale minimalistická lampa, ktorá sa hodí do domácich kancelárií, kreatívnych priestorov, k posteli aj do obývačky. Táto dizajnová ikona od spoločnosti Gubi predstavuje celý rad možností. Táto lampa je svetoznáma a často sa spája s Winstonom Churchillom.

Stolná lampa Bestlite BL1 - od 599 €

Dúfame, že vám tento zoznam uľahčil vianočné nákupy, a ak nie, sme vždy pripravení odpovedať na vaše otázky a pomôcť vám nájsť to správne.

V mene spoločnosti Lampemesteren vám želáme veselé Vianoce.