UMAGE je dánska značka, ktorá upozorňuje na životné prostredieObrátili sme objektív na UMAGE ako značku a jej hlavného kreatívneho riaditeľa Sørena Ravna Christensena a opýtali sme sa ich na všetky ich koncepty, záujem o životné prostredie a mnoho ďalšieho. Ponorte sa s nami a značkou UMAGE do vzrušujúceho vesmíru a dozviete sa oveľa viac o značke a ich hodnotách.


Všetky lampy od UMAGE nájdete tu

Nová značka uzrela svetlo sveta
.

Podnik založili Jacob Nannestad Hansen a Søren Ravn Christensen, Spoločne si všimli medzeru na trhu s kvalitným osvetlením za rozumnú cenu. Bolo pre nich tiež dôležité, aby svetlo vytváralo príjemný zážitok pre majiteľov obchodov aj koncových spotrebiteľov.

Jablko nepadá ďaleko od stromu, takže nie je prekvapujúce, že Søren - syn muža, ktorý v 70. rokoch 20. storočia navrhoval svietidlá - skončil pri navrhovaní svietidiel.

Idey vznikajú Návrhy sú inšpirované predovšetkým prírodou, ale aj inými odvetviami, ako je architektúra a móda, kde dizajnéri čerpajú inšpiráciu z tvarov a materiálov.

Nové nápady vychádzajú aj z aktuálnych trendov a potrieb, ale pre spoločnosť UMAGE je dôležité, aby nové návrhy reagovali na konkrétnu potrebu. Proces tvorby nového dizajnu sa začína definovaním potreby cieľového publika a kurátorskými návrhmi, ako môže UMAGE túto potrebu naplniť. Je dôležité nielen vytvoriť nový produkt, ale reagovať na potrebu a uspokojiť ju.<font size="+3" style="font-weight:100;">Lampa s pierkami od UMAGE</font>

Lampa s pierkami od UMAGE

Lampa s pierkami od spoločnosti UMAGE EOS je lampa, ktorá spoločnosť UMAGE skutočne preslávila a vďaka svojmu vznášajúcemu sa romantickému výrazu je úplne jedinečná. Lampa EOS je vyrobená z husieho peria, odlišného a živého materiálu - a príbeh jej vzniku je príbehom náhody.

"Konceptom bolo nájsť nový prístup k lampám, ktorý by zahŕňal dánske "hygge". Chceli sme jemný a živý výraz - niečo, čoho sa chcete dotknúť, keď to vidíte. V tom čase sme mali iný projekt, ktorý si vyžadoval perie, ale mohli sme ho kúpiť len na kilogramy, tak som sa spýtal, či by som si nejaké nemohol požičať - a tak vznikol nápad na EOS, populárnu lampu s perím od spoločnosti UMAGE." - Søren Ravn Christensen

Všetky nádherné modely EOS nájdete tu

<font size="+3" style="font-weight:100;">Značka, ktorá dbá na životné prostredie</font>

Značka, ktorá dbá na životné prostredie

UMAGE je značka, ktorá sa pýši ekologicky uvedomelým prístupom, ale nezachádza ďalej, než je nevyhnutné - musí to mať zmysel. Výsledkom je, že väčšina ich výrobkov je balená naplocho, čo minimalizuje potrebu obalov, znižuje náklady na skladovanie pre značku a jej zákazníkov a znižuje náklady na prepravu, čo všetko pomáha chrániť životné prostredie.

Tento prístup sa však vzťahuje aj na materiály značky a výber dodávateľov. Či už ide o nového dodávateľa alebo nový materiál, značka si dáva záležať na tom, aby našla dokonalý výber. Je dôležité, aby dodávateľ mohol preukázať, že jeho materiály a výrobné metódy sú šetrné k životnému prostrediu. Značka používa len 100 % recyklované látky a jej cieľom je do roku 2022 vyrábať len výrobky na opakované použitie.

Krásne obaly sa dajú opätovne použiť ako úložné boxy a cieľom je, aby všetky obaly boli do konca roka 2021 opätovne použiteľné.

A to nie je všetko! Zakaždým, keď UMAGE predá drevenú lampu alebo kus nábytku, zasadí strom. Takže keď si kúpite drevenú lampu, zasadí sa nový strom, ktorý pomáha starať sa o Zem.

Najdete tu veľa krásnych drevených lámp od UMAGE
Environmentálne uvedomelé poslanie sa objavuje aj v posolstve spoločnosti UMAGE pre každého, kto si chce kúpiť lampu od spoločnosti UMAGE. "Nielenže znížite svoj vplyv - kúpite si aj príbeh a nadčasový dizajn, ktorý si určite zamilujete a budete si ho vážiť dlhé roky."