Tala Závěsné Lampy

Tala je nová britská značka osvetlenia, ktorej poslaním je vytvárať nádherné výrobky, ktoré vyzdvihujú to najlepšie vo svojom okolí.

Spoločnosť založili štyria študenti Edinburskej univerzity, ktorých spája vášeň pre dizajn, technológie a udržateľnosť. Počas práce na projekte o solárnych paneloch pre hotelové strechy sa štyria priatelia zhodli, že musí existovať spôsob, ako ďalej optimalizovať zdroj svetla pomocou LED svetiel - a to znamenalo začiatok ich cesty.

Spoločnosť Tala vyrába LED žiarovky, aké ste ešte nevideli! Každá žiarovka má jedinečný a príťažlivý výraz schopný zmeniť vzhľad vašich svietidiel.

Spoločnosť Tala dokonca uviedla na trh kolekciu stolových a stropných objímok s dubovým, orechovým a medeným povrchom. Tieto lampy sú nádherné samy o sebe, ale v spojení s nádhernými žiarovkami spoločnosti je konečný výsledok úplne výnimočný.

Prezrite si závesné svietidlá Tala nižšie.
Oak Triple Závěsná Lampa - Tala
Opäť na sklade na: 08-12-2023
Zobraziť 23 z 23 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!