Santa & Cole Závěsné Lampy

Santa & Cole je prestížna značka známa svojimi elegantnými a funkčnými riešeniami osvetlenia, ktoré spájajú inovácie, estetiku a remeselné spracovanie. Spomedzi ich pôsobivého sortimentu závesných svietidiel vyniká Tekiò, GT5, GT6, Arne Domus a Lámina, ktoré sú príkladom ich výnimočného dizajnu a technickej prepracovanosti.

Všetky svietidlá Santa & Cole nájdete tu
Zobraziť 36 z 44 produktov

Tekiò - Pocta tradičnej japonskej estetike


Prívesok Tekiò, ktorý vytvorila spoločnosť Santa & Cole, je viac než len svetelný objekt; je to pocta tradičnej japonskej estetike a remeselnej zručnosti. Prívesok Tekiò, ktorý navrhol Anthony Dickens, je pôsobivým príkladom spojenia východných tradícií a západných inovácií.

V dizajne prívesku Tekiò je zjavná inšpirácia tradičnými japonskými papierovými lampášmi, pričom prívesok vyžaruje jednoduchosť a eleganciu. Každý prvok je starostlivo vyrobený a jemný ručne skladaný papier vytvára nádherný kontrast medzi svetlom a tieňom. Výsledkom je mäkké a príjemné svetlo, ktoré šíri hrejivú atmosféru v každej miestnosti.

Závesné svietidlo Tekiò nie je len funkčným zdrojom svetla, ale aj umeleckým dielom samým o sebe. Jemná elegancia a technická prepracovanosť zakomponovaná do každého detailu svedčí o snahe spoločnosti Santa & Cole vytvárať svetelné riešenia najvyššej kvality. Závesné svietidlo Tekiò vnáša do každého interiéru kúsok japonskej kultúry a estetiky a dodáva mu jedinečný štýl a krásu.

GT5 a GT6 - ikonický dizajn s industriálnym nádychom


Závesné svietidlá GT5 a GT6 vytvorené spoločnosťou Santa & Cole predstavujú dokonalú rovnováhu medzi jednoduchosťou, eleganciou a industriálnou sofistikovanosťou. Tieto ikonické svietidlá sa stali symbolom filozofie dizajnu spoločnosti Santa & Cole, ktorá jedinečným spôsobom spája formu a funkciu. Svietidlá GT5 a GT6 s charakteristickými tienidlami v tvare trúbky zo sklených vlákien ponúkajú jedinečnú vizuálnu príťažlivosť, ktorá okamžite upúta pozornosť. Elegantný a racionálny tvar v kombinácii s industriálnym vzhľadom sklených vlákien vytvára jemný kontrast, ktorý dodáva hĺbku a charakter každému priestoru. Tieto závesné svietidlá nie sú len zdrojmi svetla, ale aj umeleckými dielami, ktoré v každom interiéri vytvoria výrazný dojem. Model GT5 má priemer 50 cm, zatiaľ čo model GT6 má väčší priemer 62 cm, čo umožňuje prispôsobiť osvetlenie rôznym priestorom a potrebám. Vďaka svojej univerzálnosti sú vhodné do domácností, kancelárií a komerčných priestorov, kde dodajú štýl a sofistikovanosť. Či už visia nad jedálenským stolom, vo foyer alebo v konferenčnom centre, závesné svietidlá GT5 a GT6 od spoločnosti Santa & Cole dodajú každému interiéru jedinečný estetický rozmer. Ich nadčasový dizajn a kvalitné spracovanie z nich robia investíciu, ktorá bude žiariť dlhé roky.

Arne Domus - oživenie legendy


Závesné svietidlo Arne Domus, ktoré vytvorila spoločnosť Santa & Cole, je majstrovským dielom moderného dizajnu osvetlenia. Závesné svietidlo v sebe spája jednoduchý a uhladený tvar s jemnou eleganciou a sofistikovanosťou. Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu a kvalitnému spracovaniu je závesné svietidlo Arne Domus vynikajúcim doplnkom každého interiéru. Spoločnosti Santa & Cole sa podarilo vytvoriť prívesok, ktorý je nielen funkčný, ale aj nádherne spracovaný. Jednoduchý dizajn umožňuje harmonické začlenenie prívesku do širokej škály štýlov interiérového dizajnu, od moderného až po tradičnejší. Závesné svietidlo Arne Domus dodá každej miestnosti hrejivú a príjemnú atmosféru a jeho mäkké osvetlenie vytvorí príjemné prostredie. Či už sa použije ako osvetlenie nad jedálenským stolom, v obývacej izbe alebo na pracovisku, závesné svietidlo Arne Domus je príkladom záväzku spoločnosti Santa & Cole vytvárať riešenia osvetlenia najvyššej kvality.

Lámina - spojenie tradičného remesla a moderného dizajnu


Závesné svietidlo Lámina, produkt renomovaného španielskeho dizajnérskeho štúdia Antoni Arola v spolupráci so spoločnosťou Santa & Cole, skutočne vyzdvihuje schopnosť spoločnosti Santa & Cole spojiť tradičné remeslo s moderným dizajnom. Tento prívesok nie je len svietidlom, je spojením kultúry, remeselnej zručnosti a estetiky.

Vďaka minimalistickému kovovému rámu a ručne vyrezávanému drevenému tienidlu je prívesok Lámina ukážkou vznešenej rovnováhy medzi tradíciou a inováciou. Každý prvok je starostlivo vybraný a ručne vyrobený tak, aby vznikol umelecký kúsok osvetlenia, ktorý je nielen krásny na pohľad, ale aj funkčný a odolný.

Teplá žiara z dreveného tienidla v kombinácii s čistým svetlom z kovu vytvára v každej miestnosti atmosféru útulnosti a harmónie. Závesné svietidlo Lámina dodáva jedinečný pocit tepla a prirodzenej krásy, ktorý ťažko nájdete v bežnejších riešeniach osvetlenia.

Závesným svietidlom Lámina spoločnosť Santa & Cole preukazuje svoje odhodlanie vytvárať výrobky najvyššej kvality, ktoré nielenže spĺňajú funkčné potreby, ale zároveň obohacujú naše priestory eleganciou a štýlom. Je to majstrovské dielo moderného dizajnu, ktoré si ctí tradíciu a zároveň zahŕňa budúcnosť.

Závesné svietidlá Tekiò, GT5, GT6, Arne Domus a Lámina od spoločnosti Santa & Cole spoločne predstavujú to najlepšie v modernom dizajne osvetlenia. Vďaka svojej jedinečnej estetike, inovatívnej technológii a výnimočnému remeselnému spracovaniu sú tieto prívesky nielen funkčnými predmetmi, ale aj umeleckými dielami, ktoré svojou krásou a eleganciou obohatia každý interiér.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!