Podmienky súťaží Lampemesteren

Radi pre vás organizujeme súťaže a organizujeme ich veľa. Nižšie si môžete prečítať podmienky a pravidlá účasti v našich súťažiach.Súťaže na Facebooku

Pri účasti v súťaži na Facebooku sa do súťaže zapojíte napísaním komentára do sekcie komentárov. Vždy si môžete prečítať príspevok o súťaži, aby ste zistili, ako sa do nej zapojiť.

Váš komentár slúži ako súhlas s tým, aby sme vás kontaktovali na Facebooku a zverejnili vaše meno v príspevku na Facebooku v prípade, že sa ukáže, že ste šťastným výhercom.
Súťaže na Instagrame

Súťaže na Instagrame


Pri účasti v súťaži na Instagrame vždy nájdete kritériá účasti v samotnom príspevku na Instagrame. Vaša účasť bude často spojená s komentárom a tento komentár slúži ako súhlas s tým, aby sme vaše meno zverejnili v príbehu a príspevku na Instagrame v prípade, že sa ukáže, že ste šťastným výhercom.

Výhercu budeme kontaktovať prostredníctvom priamej správy.


Súťaže o odber newslettra

Keď organizujeme súťaže, pri ktorých sa musíte prihlásiť do nášho newslettera, budete automaticky prihlásení do nášho newslettera/vernostného klubu. To znamená, že vám začneme posielať e-maily plné inšpirácií, ponúk, kampaní a noviniek.

Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v spodnej časti newslettera, ktorý ste od nás dostali. Ak máte s odhlásením problémy, vždy sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý vás zo zoznamu čo najrýchlejšie odstráni.

Niekedy organizujeme súťaže s externými spolupracovníkmi, do ktorých sa musíte prihlásiť, aby ste sa do nich mohli zapojiť, a v takom prípade budete automaticky prihlásení na odber nášho newslettera, ako aj newslettera nášho spolupracovníka. V súťaži bude jasne uvedené, na čo sa budete prihlasovať.

Ak ste sa súťaže zúčastnili prihlásením sa na odber nášho informačného bulletinu, výherca nebude zverejnený, ale bude kontaktovaný priamo e-mailom.

Kontaktovanie víťaza

S víťazom sa vždy skontaktujeme a požiadame ho o nasledujúce informácie, aby sme mu mohli poslať výhru. Tieto informácie sa používajú výlučne na účely prepravy, aby sa výhra mohla dostať k vám. Váš e-mail a telefónne číslo používa spoločnosť GLS na to, aby vás informovala o procese odoslania.

Celé meno
Adresa
PSČ + mesto
Krajina

E-mail
Telefónne číslo

Ak nás výherca nekontaktuje

Ak sa nám výherca neozve do 14 dní od vyžrebovania a kontaktovania, NEVYBEREME nového výhercu, ale použijeme GIVEAWAY v inej súťaži neskôr. Výherca je zodpovedný za kontrolu svojich žiadostí o správu, komentárov a nevyžiadanej pošty.
Zasielanie výhier

Zasielanie výhier


Čo najskôr po obdržaní doručovacej adresy atď. pošleme výhru na cestu k šťastnému výhercovi. Snažíme sa mať naše ceny na sklade, aby výherca zbytočne nečakal. V súvislosti so súťažami, ktoré umožňujú výber medzi modelmi a farbami, sa môže stať, že na doručenie budete musieť počkať. Výhercu môžeme vždy kontaktovať a informovať sa o predpokladanom čase dodania.

Zásielky vždy zasielame priamo na adresu výhercu. Ak uprednostňujete doručenie na odberné miesto alebo na inú adresu, prosíme vás, aby ste nás o tom informovali, keď nás budete kontaktovať.

Záruka

Na každú lampu, ktorú vyhráte v súťaži, sa samozrejme vzťahuje dvojročná záruka. Viac informácií o našich záručných podmienkach si môžete prečítať tu.

Ak chcete podať reklamáciu týkajúcu sa akejkoľvek lampy, ktorú ste vyhrali v súťaži, prosíme vás, aby ste sa obrátili na náš zákaznícky servis.

Žiarovka zadarmo

Pri nákupe v Lampemesteren často prikladáme žiarovku zadarmo. Toto však NIE JE prípadom súťaží GIVEAWAY.

Otázky

Pri organizovaní súťaží sa VŽDY snažíme dodržiavať platné predpisy. Ak sa domnievate, že porušujeme pravidlá a predpisy, alebo máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej súťaže a jej podmienok, vždy sa môžete obrátiť na nás e-mailom na adrese info@lampemesteren.com. Otázky vybavujeme len v angličtine.