Piffany Stolové Lampy

Spoločnosť Piffany Copenhagen je známa svojím dizajnom bizarnej stolnej lampy Mr. Wattson - zábavného a živého pána. Okrem toho, že stolná lampa prináša radosť a úsmev na perách, poskytuje praktické svetlo, ktoré sa dá nastaviť až na 120 stupňov. Flexibilné telo sa dá použiť na rôznych miestach, napríklad na parapete alebo na stole. Hlava lampy, inšpirovaná klasickými historickými automobilmi, je k dispozícii v rôznych farbách.

Ďalšou nádhernou stolnou lampou je stolná lampa Hipp LED. Jej výraz je podobný výrazu pána Wattsona. Elegantný retro vzhľad stavia na tienidle s vynikajúcou farbou, zatiaľ čo telo je vyrobené z dreva. Svetlo môžete nastaviť tak, aby osvetľovalo akúkoľvek plochu, na ktorú potrebujete vidieť, takže sa ideálne hodí na použitie ako stolová lampa na stole.

Stolné lampy sú dobrým príkladom šikovnosti spoločnosti Piffany Copenhagen a rovnováhy medzi praktickým a vzrušujúcim dizajnom. Každý výrobok má svoju osobnosť a jedinečný výraz. Dánska dizajnérska firma sa zameriava na udržateľnú výrobu, obmedzuje svoj vplyv na životné prostredie a udržiava vysoký štandard kvality.
Zobraziť 24 z 24 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!