Neuveriteľná funkčnosť a fantastický dizajn

29. decembris 2023
Neuveriteľná funkčnosť a fantastický dizajn
Flexibilita, všestrannosť a elegantný dizajn: všetky vlastnosti a výhody značky Lindby sa spájajú v závesnom svietidle Biavera. Svietidlo má decentný a jednoduchý dizajn. Hlavu svietidla tvorí krásna čierna lakovaná priečka a dva svetelné prvky s rafinovaným niklovým povrchom, ktoré sa v krásnych vlnách rozbiehajú pozdĺž tela svietidla. Vzniká tak zaujímavý kontrast medzi lineárnymi a zakrivenými prvkami, čo svietidlu dodáva na vizuálnej príťažlivosti. Zároveň sú všetky prvky úplne horizontálne, čo rozdeľuje svetlo na veľkú plochu a vytvára symetriu v celej kompozícii. Svietidlo rozvádza svetlo smerom nadol, takže je ideálne na jedálenský stôl, pracovný stôl, písací stôl alebo iné plochy, ktoré potrebujú praktické a priame svetlo.

Svetelný zdroj je integrovaný do svietidla a pozostáva zo svetelných zdrojov LED pozdĺž každej priehradky svietidla, ktoré účinne a rovnomerne svietia cez biely kryt v spodnej časti. Toto praktické svietidlo smerujúce nadol poskytuje široký lúč svetla pod telesom svietidla. Závesné tyče sú vybavené závažiami, ktoré umožňujú nastavenie výšky svietidla. To umožňuje nezávislé umiestnenie a nastavenie distribúcie svetla alebo jeho zamerania. Okrem toho má závesné svietidlo Biaver integrovaný vypínač a funkciu stmievania, takže jas možno regulovať pomocou bežného nástenného vypínača bez potreby externých stmievačov. Vďaka trom nastaveniam: 100 %, 40 % a 10 % plného jasu môžete získať správne osvetlenie na prácu, voľný čas alebo orientáciu v noci.

Spoločnosť Lindby je známa modernými, funkčnými svietidlami, ktoré nerobia kompromisy v oblasti dizajnu a kvality. Pozrite si Lindby Biavera tu.