Nadčasová klasika v inteligentnej bezdrôtovej verzii - prenosná stolová lampa Haipot od spoločnosti DybergLarsen

8. novembris 2023
Nadčasová klasika v inteligentnej bezdrôtovej verzii - prenosná stolová lampa Haipot od spoločnosti DybergLarsen
Keď sa dánsky dizajnér Frank Kerdil spojil so stylistkou Anette Eckmann a navrhli Haipot pre výrobcu osvetlenia Dyberg Larsen, nádherná séria lámp sa okamžite stala klasikou dánskeho dizajnu. Jednoduchá silueta, zaoblené rohy a jednofarebný povrch, ktorý je k dispozícii v neutrálnych aj sýtych farebných variantoch, spolu vytvárajú nadčasový klasický dizajn, ktorý vyzerá štýlovo - dnes, zajtra aj za dvadsať rokov. Preto sa tešíme, že do elegantného radu Haipot pribudli ďalšie typy svietidiel, v ktorých sa moderné a retro inšpirované výrazy spájajú v dokonalej rovnováhe. Najnovším prírastkom je bezdrôtová verzia stolnej lampy, stolná lampa Haipot Portable.

Praktický doplnok k štýlovému dizajnu

Lampa je však navrhnutá aj s ohľadom na flexibilitu a funkčnosť, pretože nemá žiadny kábel, ale namiesto toho ju treba nabiť a potom si môžete užívať jej príjemné osvetlenie v akejkoľvek miestnosti - dokonca aj vonku na balkóne alebo terase. Malé kovové tienidlo má široký otvor, cez ktorý môže svetlo vychádzať v širokom kuželi. Vzniká tak nádherný svetelný spád, ktorý zvýrazňuje lakovaný podstavec lampy, čím vystupuje do popredia nádherná farebná schéma. Prenosné stolové lampy sa vyrábajú v množstve krásnych farieb, pričom všetky si môžete pozrieť priamo tade, takže si môžete slobodne vybrať variant, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu interiéru alebo ktorý vás najviac osloví.

S malou stolnou lampou tak môžete doplniť svoje závesné svietidlá Haipot a vytvoriť čistú a dizajnovú súdržnosť v koncepcii osvetlenia miestnosti alebo lampu použiť ako svietidlo vonku počas teplých večerov.

Prezrite si farebnú sériu Haipot od spoločnosti DybergLarsen tu