NORDIC LIVING Stolové Lampy

Stolná lampa od spoločnosti Nordic Living je funkčná a jednoduchá lampa do vašej domácnosti. Lampy sú obzvlášť vhodné na použitie ako pracovné lampy a sú ideálne na umiestnenie na pracovný stôl, pretože si môžete nastaviť výšku a uhol svetla tak, aby svietilo v ľubovoľnom smere.

Dizajnér Jac Jacobsen vytvoril ikonickú lampu pre architektov už v roku 1937. Dostala názov JJ Lamp a odvtedy sa predalo viac ako 25 miliónov lámp. V súvislosti so spustením značky Nordic Living v roku 2019 spoločnosť predstavila svoju prvú kolekciu: obnovenú pod názvom Archi.

Stolové lampy Archi T1 a T2 sú k dispozícii s podstavcom na umiestnenie na stôl alebo s praktickou stolovou svorkou, takže lampu môžete pripevniť na okraj stola, poličky alebo nočného stolíka. Vďaka pôsobivej flexibilite je lampa ideálna na použitie ako stolová lampa na vyvýšené postele, pretože svetlo môžete nastaviť podľa toho, či je posteľ zdvihnutá alebo spustená.
Zobraziť 26 z 26 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!