Mosadz – krásna a moderná voľbaMOSADZ TU ZOSTANE!


Medená je nová čierna! Trend kovov naberá na obrátkach všade a po dlhom období medi sa teraz presadila mosadz, ktorú možno vidieť vo všetkom od nábytku cez doplnky až po lampy. Mosadz sa dokonale hodí k obľúbenému severskému štýlu tlmených farieb, minimalizmu a udržateľnosti. A je potrebné ju zladiť! Skombinujte vo svojej obývačke zamatovú pohovku, konferenčný stolík zo surového dreva a mosadznú lampu. Rôzne materiály sa krásne dopĺňajú a vytvoria nádherný a závideniahodný vzhľad! Na túto vlnu naskočili mnohí veľkí dizajnéri a nájdete tu krásne mosadzné lampy od značiek Gubi, Tom Dixon, Louis Poulsen, &tradition, Flos a mnohých ďalších.Ak hľadáte klasický vzhľad so zvratmi, IC lampa od spoločnosti Flos môže byť jednou z možností. K dispozícii je ako nástenné, závesné a stojacie svietidlo, takže sa zaručene hodí do každej domácnosti!

A čo tak Etch Pendant od Tom Dixon? Iný, geometrický, krásny a šialene elegantný. Nová séria Plane od Toma Dixona je tiež krásnou voľbou, ak sa trend mosadze presúva do vášho domova.

Jednou z veľkých mosadzných noviniek je VP Globe - teraz v mosadznom prevedení! Klasická lampa VP Globe bola uvedená na trh v jubilejnej verzii a s novým vzhľadom je ešte krajšia ako predtým! Lampu VP Globe v mosadznej farbe nájdete tu!

Máme bohaté možnosti a mosadzná vlna sa bude valiť ešte dlhé roky, takže privítajte mosadz vo svojom domove - nebudete ľutovať!
Mosadz si skutočne našla cestu do nášho interiéru v podobe malých, jemných detailov. Skutočná klasika bola aktualizovaná a teraz je ešte aktuálnejšia v modernom interiérovom dizajne.

Stolová lampa KAISER Idell Luxus je teraz k dispozícii v špeciálnej mosadznej edícii. Klasická mosadzná stolová lampa je takmer úchvatná a v modernom interiérovom dizajne nesmie chýbať. Skutočný vzhľad inšpirovaný vintage, kde mosadzné detaily časom patinujú a dodávajú jej vlastný jedinečný vzhľad. Mosadzná verzia je oslavou 100. výročia hnutia Bauhaus. Prvá lampa KAISER Idell uzrela svetlo sveta už v roku 1931 a dnes je svetoznámou ikonou Bauhausu.

Zakomponujte mosadz do dizajnu svojho interiéru v podobe malých a jemných detailov. V kombinácii s elegantným dizajnom je to jednoducho dokonalé.

Viac informácií o nádhernej stolovej lampe zo špeciálnej edície od spoločnosti Fritz Hansen nájdete tu!
Stropná lampa Moisia od spoločnosti Lindby má čistý, klasický a minimalistický dizajn, ktorý sa nepochybne hodí do každého štýlu interiéru - od moderného až po tradičný. Moisia má okrúhly, plochý podstavec a mimoriadne štíhly, ale pevný driek lampy, ktorý dopĺňa guľovité tienidlo. Celá lampa je vyrobená zo železa s krásnou mosadznou povrchovou úpravou, ktorá šíri zlatistú žiaru a teplo okolo prostredia, v ktorom je umiestnená. Hlava lampy má aj funkciu naklápania, vďaka čomu je mimoriadne flexibilná a praktická, pretože môžete určiť smer zdroja svetla podľa toho, kde svetlo potrebujete. Okrem toho má tienidlo bielu vnútornú stranu, čo znamená, že šíri teplé biele, rovnomerné a neoslňujúce svetlo po celej miestnosti. Lampu Moisia umiestnite vedľa skupiny pohoviek alebo postele, kde šíri príjemné svetlo a vytvára útulnú a hrejivú atmosféru pre vás a vašich hostí.
Stenové svietidlo Dimitrij Bow od spoločnosti Lucande je klasický a jednoduchý dizajn, ktorý sa vďaka svojmu nadčasovému a vintage vzhľadu môže ľahko uplatniť v modernom aj tradičnom štýle interiéru. Lampa má minimalistický dizajn so štíhlym valcovitým tvarom vyrobeným z masívneho železa s krásnou mosadznou povrchovou úpravou, ktorá dáva pocit, že lampa odolala skúške času. Tento vintage vzhľad je mimoriadne obľúbený, pretože ľudia majú tendenciu vždy hľadať skryté poklady z minulosti, ktoré môžu dodať domácnosti rafinovanejší a klasickejší vzhľad, ktorý vyčnieva z davu.

Okrem toho je lampa aj flexibilná, pretože sa dá nakláňať nahor a nadol, čo vám umožní prispôsobiť svetlo vašim potrebám. Dimitrij Bow má teplotu kelvinov 3 000, čo znamená, že vyžaruje mäkké a teplé biele svetlo, vďaka ktorému je nástenné svietidlo ideálnou lampou na čítanie vedľa postele, pracovného stola alebo kresla, kde zároveň navodí útulnú atmosféru. Vypínač je umiestnený na bočnej strane podstavca, vďaka čomu môžete svetlo rýchlo a jednoducho zapnúť a vypnúť. S touto lampou získate funkčný zdroj svetla s vintage estetikou, ktorý bude váš domov zdobiť dlhé roky.
Stropné svietidlo Eleina 6 od značky Lindby je klasickou kombináciou krásnej mosadze a elegantného opálového skla. Táto kompozícia materiálov a farieb dodáva svietidlu nadčasový a exkluzívny vzhľad, ktorý môžete ľahko umiestniť do všetkých druhov štýlov interiéru. Lampa sa skladá zo základne a troch štíhlych mosadzných tyčí, z ktorých každá drží dva svetelné zdroje, ktoré poskytujú jasné a rovnomerné osvetlenie v celej miestnosti.

Výnimočnou vlastnosťou tejto lampy je, že tri mosadzné tyče možno umiestniť do rôznych smerov a šesť svetelných zdrojov možno otáčať a nakláňať viacerými spôsobmi podľa toho, kde chcete osvetlenie dosiahnuť. Svetlo si teda môžete nastaviť podľa svojich potrieb a našťastie sa nemusíte zaseknúť len na jednej polohe, pretože si ich môžete vždy nastaviť podľa seba, čo vám zároveň dáva možnosť dodať lampe svoj vlastný štýl. Okrem toho má lampa teplotu kelvinov 3 000, čo znamená, že šíri teplé biele svetlo, ktoré v kombinácii s nádherným mosadzným povrchom dokáže vytvoriť útulnú a príjemnú atmosféru, ktorá sa šíri po celej miestnosti. Lampa je preto ideálna nad jedálenský stôl, do predsiene alebo obývačky, kde slúži ako miesto stretnutia celej rodiny.

Eleina je k dispozícii aj so štyrmi svetelnými zdrojmi. Pozrite si ju tu!
Závesné svietidlo Tolu od spoločnosti Lucande prináša do vášho domova modernú estetiku. Podlhovastý, štíhly prívesok je vyrobený z hliníka s krásnou mosadznou povrchovou úpravou, ktorá svietidlu dodáva teplo vyžarujúce útulnosť a uvoľnenosť a je ideálny do jedálne alebo kuchyne, kde príjemne osvetlí okolie. Elegantný a jednoduchý dizajn lampy z nádhernej mosadze jej dodáva exkluzívny vzhľad, ktorý sa hodí do každého štýlu interiéru. Tu jej zlatá farba krásne kontrastuje s ostatným okolím a či už ide o farebné alebo neutrálne prostredie, určite si nájde svoje právoplatné miesto ako najpríťažlivejší a jedinečný prvok v interiéri.

Tolu je vybavená šiestimi svetelnými zdrojmi, ktoré majú kelvinovú teplotu 2700, čo znamená, že lampa šíri teplé biele a príjemné svetlo, ktoré v kombinácii s mosadzou vyžaruje teplo a útulnosť do celej miestnosti. Svetlo je stmievateľné, takže v závislosti od vašich potrieb a nálady môžete v miestnostiach, kde je lampa umiestnená, vytvoriť tú správnu atmosféru. Ak chcete vo svojom domove vytvoriť útulnú, príjemnú a uvoľnenú atmosféru, Tolu je jasnou voľbou.
POZRITE SI NAŠU PONUKU KRÁSNYCH MOSADZNÝCH SVIETIDIEL TU!