Markslöjd Stropné Lampy

Spoločnosť Markslöjd sa etablovala ako popredný výrobca osvetľovacích riešení, ktoré jedinečným spôsobom spájajú formu a funkciu. Ich sortiment stropných svietidiel je len jedným z príkladov ich úsilia poskytovať osvetlenie najvyššej kvality, ktoré dodá každej miestnosti štýl aj funkčnosť. Nižšie si môžete pozrieť celý náš sortiment, aby ste mohli nájsť dokonalé stropné svietidlá Markslöjd pre svoj interiér!

Všetky svietidlá Markslöjd nájdete tu
Mist 3 Stropné Lampa White - Markslöjd
RRP EUR 216,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Crest 4 Stropné Lampa Sandy White - Markslöjd
RRP EUR 200,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Crest 3 Round Stropné Lampa Black - Markslöjd
RRP EUR 148,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Barcelona Stropné Lampa 3L Steel - Markslöjd
RRP EUR 112,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Hyssna LED Stropné Lampa 5L White - Markslöjd
RRP EUR 239,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Barcelona Stropné Lampa 5L White - Markslöjd
RRP EUR 165,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Crux Stropné Lampa Black - Markslöjd
RRP EUR 217,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 17 z 17 produktov

Rozsvieťte svoj strop stropným svietidlom Markslöjd


Spomedzi jedinečného sortimentu stropných svietidiel Markslöjd vynikajú najmä tri varianty, medzi ktoré patria stropné svietidlá Merlot, Mist a Ciro. Tieto svietidlá predstavujú rôzne štýly a funkcie, ale spoločným znakom všetkých je vysoká kvalita, funkčnosť a bezkonkurenčná estetika, ktoré charakterizujú celý sortiment Markslöjd.

  • Stropné svietidlo Merlot je krásnym príkladom schopnosti spoločnosti Markslöjd vytvárať stropné svietidlá s nadčasovým a elegantným dizajnom. Vďaka svojmu elegantnému a minimalistickému vzhľadu dodá stropné svietidlo Merlot každému stropu jemný, ale rafinovaný nádych. Okrúhle tienidlá z opálového skla vytvárajú príjemné, mäkké a neoslňujúce osvetlenie, ktoré zároveň dokáže vytvoriť pohodlnú a útulnú atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu aj spoločenské stretnutia. Množstvo sklenených odtieňov, ktoré lampu charakterizujú, vytvára celkový jedinečný výraz, vďaka ktorému sa stane výrazným prvkom v interiéri, ako aj funkčným zdrojom svetla.

  • Stropná lampa Mist je ďalším pozoruhodným prírastkom do radu stropných svietidiel Markslöjd. Vďaka svojmu jedinečnému a modernému dizajnu dodá stropné svietidlo Mist každej miestnosti odvážnu a futuristickú estetiku. Výkonné osvetlenie zároveň vytvára ľahkú a vzdušnú atmosféru, ktorá je ideálna na osvetlenie väčších priestorov alebo na dodanie moderného nádychu interiéru. Jeho minimalistický a moderný dizajn zároveň dodáva nádych elegancie, ktorý bez námahy umiestnite do všetkých druhov štýlov interiéru.

  • Stropné svietidlo Ciro je elegantné, štýlové a veľmi praktické riešenie stropného osvetlenia. Vďaka svojmu krásnemu a jednoduchému dizajnu dodá stropné svietidlo Ciro jemnú eleganciu každej miestnosti. Mäkké a príjemné osvetlenie vytvára teplú a príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna na vytvorenie útulnosti a pohodlia v domácnosti. Stropné svietidlo Ciro zároveň umožňuje osvetlenie dokonale zacieliť podľa vašich preferencií, takže jednotlivé svetelné zdroje možno nastaviť podľa meniacich sa potrieb.

    Či už ide o Merlot, Mist alebo Ciro, stropné svietidlá Markslöjd sú symbolom kvality, štýlu a funkčnosti. Ich inovatívny dizajn a vynikajúce svetelné vlastnosti z nich robia dokonalú voľbu pre každého, kto chce vylepšiť svoje stropné osvetlenie s nádychom elegancie, štýlu a vysokej funkčnosti.
  • Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
    Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!