Markslöjd Stolové Lampy

Spoločnosť Markslöjd je už dlho spojená s prvotriednymi riešeniami osvetlenia a nadčasovým dizajnom. Ich široký sortiment stolových lámp je jasným dôkazom tohto záväzku dodávať osvetľovacie výrobky najvyššej kvality, pričom každá lampa nielen spĺňa, ale aj prekonáva očakávania a dodáva každému priestoru vznešenú kombináciu funkčnosti a estetiky. Nájdite si svoje nové hradné svietidlo Markslöjd nižšie!

Všetky svietidlá Markslöjd nájdete tu
Swan LED Stolová Lampa w/USB White - Markslöjd
RRP EUR 112,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Dome Stolová Lampa Black - Markslöjd
RRP EUR 207,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Post Stolová Lampa H29 Black/Smoke - Markslöjd
RRP EUR 58,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Edgar 2 Stolová Lampa Black - Markslöjd
RRP EUR 115,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Costero Stolová Lampa H43 Smoke/Black - Markslöjd
RRP EUR 105,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Casa Stolová Lampa Antique Brass - Markslöjd
RRP EUR 96,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Nicci Stolová Lampa White - Markslöjd
RRP EUR 68,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Hashira Stolová Lampa Black/Offwhite - Markslöjd
RRP EUR 185,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 36 z 43 produktov

Osvetlite svoj domov jedinečnou stolnou lampou Markslöjd


Spomedzi jedinečného sortimentu stolných lámp Markslöjd vynikajú najmä tri varianty, medzi ktoré patria stolné lampy Hashira, Nicci a Soga. Tieto lampy predstavujú rôzne štýly a funkcie, ale charakteristické pre všetky je ich vysoká kvalita, funkčnosť a jedinečná estetika, ktorá charakterizuje každý výrobok Markslöjd.

  • Stolná lampa Hashira je pozoruhodným príkladom schopnosti spoločnosti Markslöjd vytvárať krásne a funkčné návrhy osvetlenia. Stolná lampa Hashira svojím elegantným a moderným vzhľadom dodá každému pracovnému stolu, príručnému stolíku alebo nočnému stolíku sofistikovanú eleganciu. Mäkké osvetlenie vytvára príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna na čítanie alebo relaxáciu po dlhom dni. Hashira sa dá bez námahy zakomponovať do akéhokoľvek štýlu interiéru, kde dodá svojmu okoliu sofistikovaný nádych.

  • Stolná lampa Nicci kombinuje klasický dizajn s modernými prvkami a vytvára tak jedinečnú a nadčasovú estetiku. Táto elegantná stolová lampa je ideálna na dodanie nádychu sofistikovanosti do každej miestnosti. Mäkké a tlmené osvetlenie stolnej lampy Nicci vytvára útulnú atmosféru, ktorá nabáda k relaxácii a pohode. Stolová lampa Nicci je vďaka svojmu štýlovému dizajnu a odolnej konštrukcii spoľahlivým a štýlovým riešením osvetlenia pre každý interiér.

  • Stolná lampa Soga je krásnym príkladom zamerania spoločnosti Markslöjd na dizajn inšpirovaný prírodou. Stolná lampa Soga so svojím organickým tvarom a ručne vyrobeným vzhľadom dodá každej miestnosti rustikálny šarm. Mäkké a teplé osvetlenie vytvára príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna na vytvorenie útulnosti a pohody v domácnosti. Stolová lampa Soga je krásnym príkladom fascinácie značky Markslöjd dizajnom inšpirovaným prírodou, ktorý dodá vášmu okoliu jedinečné teplo.

    Či už je to Hashira, Nicci alebo Soga, stolové lampy Markslöjd sú vyjadrením kvality, štýlu a funkčnosti. Ich rôzne dizajny a funkcie osvetlenia z nich robia univerzálne riešenie pre každý interiér a ich výnimočné remeselné spracovanie a odolnosť sú zárukou, že váš domov budú osvetľovať dlhé roky.
  • Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
    Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!