Luceplan Stropné Lampy

Vďaka stropným svietidlám ako Hope, D7, Metropoli a Lightdisc môžete vidieť, že spoločnosť Luceplan to s osvetlením myslí vážne. Za ich tvorbou stoja dizajnéri Paolo Rizzatto, Alberto Meda a Riccardo Sarfatti.

Všetky naše stropné svietidlá od spoločnosti Luceplan sa dodávajú so žiarovkami.

Spoločnosť Luceplan vznikla v roku 1978, keď Riccardo Sarfatti, Paolo Rizzatto a Sandra Severi chceli niečo hmatateľnejšie ako dovtedy voľnú spoluprácu.

Zakladatelia teraz mali Luceplan ako zhromaždisko pre svoju tvorivú energiu a inovatívne riešenia poháňané túžbou po rozvoji a inováciách, a to všetko zabalené do krásneho a udržateľného dizajnu.

Pre spoločnosť Luceplan je dôležité pozerať sa do budúcnosti a oboznamovať sa so správaním spotrebiteľov a so zmenami, ku ktorým dochádza v priemyselnej výrobe, obstarávaní surovín, optimalizácii, úsporách, ako aj so zmenami v distribúcii a nákupných zvyklostiach, aby sa udržali na čele.

Úspora energie je najvyššou prioritou a nemôže sa obmedzovať len na vzťah medzi osvetlením a spotrebou energie - musí zahŕňať šetrnosť k životnému prostrediu, ktorá sa týka celej prevádzky - od výberu materiálov až po výrobný proces, od životnosti výrobku až po jeho údržbu.

Ak vyrábate výrobky s dlhou životnosťou, je potrebné, aby boli krásne a zároveň postavené na solídnej technológii. Dlhá životnosť však znamená aj to, že výrobok je šetrnejší k životnému prostrediu a že prežije módne nálady.

Užite si hľadanie svojho nového stropného svietidla.
Zobraziť 26 z 26 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!