Louis Poulsen - Zameranie na správne svetlo

Louis Poulsen je známy po celom Dánsku a vo svete svojím prístupom k správnemu svetlu. To bola jedna z hlavných vecí, na ktoré Poul Henningsen myslel, keď navrhoval prvé svietidlá PH na princípe troch tienidiel, ktoré mu umožnili dosiahnuť svetlo, ktoré neoslepuje.

Správne svetlo má pre Louisa Poulsena stále veľký význam a vďaka vývoju technológií existuje viac možností úžasného nastavenia svetla ako kedykoľvek predtým.

Dalšie informácie o Poulovi Henningsenovi nájdete tu
Technológia LED v centre pozornosti

Technológia LED v centre pozornosti

Spoločnosť Louis Poulsen do svojich návrhov svietidiel dôkladne zapracovala novú technológiu LED. Je to jasne vidieť na nových prírastkoch, ako je kolekcia Yuh a malá Panthella Mini.
V týchto dňoch sú mnohé z klasických svietidiel k dispozícii v LED verziách. Platí to pre PH Artichoke a AJ Eklipta.

V poslednom čase začala spoločnosť vyrábať súpravy na premenu klasických svietidiel Louis Poulsen na svietidlá so zabudovanou LED. Ak chcete svoju lampu Louis Poulsen prerobiť na verziu s LED, môžete sa obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý preverí, či je to možné.

Existujú dva rôzne druhy súprav.
Náhradné súpravy: v prípade týchto súprav spoločnosť Louis Poulsen odporúča požiadať elektrikára o modernizáciu vašej lampy.
Súpravy na dodatočnú montáž: tieto súpravy je pomerne jednoduché použiť samostatne.
Ak si nie ste istí, či to zvládnete sami, odporúčame obrátiť sa na elektrikára.

Zoznam svietidiel s dostupnými náhradnými súpravami alebo súpravami na dodatočnú montáž sa pravidelne aktualizuje, ale nižšie sme uviedli niektoré zo svietidiel, ktoré majú v súčasnosti k dispozícii modernizáciu LED.

Náhradné súpravy:

 • AJ 50 Wall

 • Flindt Wall

 • Enigma 825

 • NJP

 • AJ Eklipta
 • Súpravy pre dodatočnú montáž:

 • PH Snowball

 • PH 5-4½

 • VL45 Ø370

 • PH Artichoke Ø480

 • Rôzne výhody LED

  Technológia LED má mnoho výhod bez ohľadu na to, či myslíte na životné prostredie alebo len na účet za elektrinu. Najnovšia technológia LED poskytuje vášmu svietidlu rovnomerné svetlo a otvára jedinečné možnosti, pokiaľ ide o dizajn. Už nás neobmedzuje potreba mať zástrčku a tradičný zdroj svetla.

  Okrem toho je technológia LED šetrnejšia k našej nádhernej planéte, pretože LED spotrebuje menej elektrickej energie. Ako bonus vám drasticky klesne účet za elektrinu, ak viac ako polovica vašich svetiel bude LED.

  Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa svetelných zdrojov LED pre vaše svietidlo Louis Poulsen alebo možnosti prechodu na zabudovanú technológiu LED, vždy sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis.

  Náš online obchod ponúka aj široký sortiment náhradných dielov svietidiel Louis Poulsen.
  Najdite si tu svoj náhradný diel.

  Ak náhradný diel, ktorý hľadáte, nenájdete, pošlite nám e-mail s fotografiou a my zistíme, či vám ho môžeme zohnať.