Lampy odolné voči morskej vodeVYHĽADÁVANIE MOŘSKEJ VODY -
ULTIMÁTNY PRÍRUČKA O LAMPIACH ODOLNÝCH PROTI MORSKEJ VODE
Rozbíjanie vĺn, silný vietor a slané more sú pre mnohých ľudí každodennou realitou, ktorá predstavuje mimoriadnu výzvu pre odolnosť vášho domu. Najmä v pobrežných oblastiach môžu byť drsné poveternostné podmienky pre vaše vonkajšie osvetlenie neľútostné, preto je veľmi dôležité vybrať si svietidlá, ktoré týmto vplyvom odolávajú. Popredné značky, ako napríklad Nordlux, Paulmann a DCW, sa s touto výzvou popasovali a vyrobili svietidlá z vysoko odolných materiálov, ktoré dokážu odolať silám prírody a zachovať si svoju funkčnosť dlhé roky. Nižšie si môžete prezrieť rôzne vonkajšie svietidlá vhodné do drsného pobrežného prostredia, aby ste si mohli nájsť dokonalé svietidlo odolné voči morskej vode pre svoj domov!
<hr><font size="+2">NORDLUX</font>


NORDLUX

Dánsky Nordlux je známy svojím pôsobivým sortimentom vonkajšieho osvetlenia, ktoré jedinečným spôsobom spája estetiku a funkčnosť. So zameraním na materiály, ako je mosadz, meď a kortiková oceľ, vytvára spoločnosť Nordlux vonkajšie svietidlá, ktoré sú nielen krásne, ale aj odolné voči najnáročnejším severským poveternostným podmienkam. Ich odborné znalosti v oblasti pozinkovanej ocele sú pozoruhodné, čo sa odráža v ich širokom sortimente svietidiel, ktoré sú vyrobené tak, aby odolali drsným podmienkam najmä v pobrežných oblastiach.

Vďaka pokročilej technológii galvanizácie spoločnosť Nordlux zabezpečuje, aby ich vonkajšie svietidlá zostali odolné a nehrdzaveli ani po rokoch vystavenia vetru, poveternostným vplyvom a slanému vzduchu. Pokročilý chemický proces, ktorý stojí za galvanizáciou, vytvára ochrannú povrchovú zliatinu, ktorá účinne chráni oceľ pred hrdzou a inými škodlivými vplyvmi prostredia. Ich žiarovo pozinkované svietidlá si vyžadujú minimálnu údržbu a časom sa na nich vytvorí krásna, jedinečná patina, ktorá len zvyšuje ich estetický vzhľad. Ak však chcete predĺžiť životnosť svojich lámp Nordlux, odporúča sa pravidelné čistenie, najmä v pobrežných oblastiach, aby sa odstránili usadeniny soli.
Záväzok spoločnosti Nordlux týkajúci sa kvality a odolnosti sa vzťahuje aj na ich jedinečný povrch "Designed for Seaside", ktorý má bezprecedentnú 10-ročnú záruku proti poškodeniu povrchu. Touto jedinečnou ponukou spoločnosť Nordlux potvrdzuje svoj záväzok dodávať výrobky najvyššej kvality, ktoré štýlovo a trvanlivo zvládnu aj tie najnáročnejšie vonkajšie prostredie. Vďaka svojmu inovatívnemu prístupu a vášni pre dizajn sú popredným hráčom v oblasti vonkajšieho osvetlenia a ich výrobky sú vysoko uznávané profesionálnymi aj súkromnými zákazníkmi na celom svete. Spoločnosť Nordlux naďalej určuje štandardy pre vonkajšie osvetlenie tým, že kombinuje technológiu, estetiku a odolnosť jedinečným spôsobom, ktorý vytvára svetelný rozdiel v akomkoľvek vonkajšom prostredí.

Spomedzi pôsobivého sortimentu vonkajších svietidiel Nordlux môžeme vyzdvihnúť Aleria vonkajšie nástenné svietidlo a Helix nástenné svietidlo, obe vyrobené pre náročné severské poveternostné podmienky s jedinečným námorníckym dizajnom, ktorý zdôrazňuje surovosť a rustikálnosť.

VIAC VONKAJŠÍCH SVIETIDIEL NORDLUX NÁJDETE TU
<hr><font size="+2">LAMPE GRAS </font>


LAMPE GRAS

Prvé kresby ikonickej série la Lampe Gras po prvýkrát vytvoril v roku 1921 inovatívny architekt Bernard-Albin Gras a dnes sú vyhľadávaným zberateľským artiklom pre nadšencov dizajnu na celom svete. Táto séria je k dispozícii v širokej škále rôznych modelov, ktoré sa vyznačujú jednoduchým a robustným dizajnom. Preto nie je prekvapením, že dizajn Lampe Gras sa dodáva aj ako mimoriadne vonkajšie svietidlá vhodné do hôr alebo pobrežných oblastí, kde môžu byť poveternostné podmienky pre vonkajšie osvetlenie mimoriadne nepriaznivé.

Vďaka robustnej konštrukcii a dizajnu odolnému voči morskej vode sú vonkajšie nástenné svietidlá 304 Classic Seaside dokonale navrhnuté tak, aby odolali aj tým najnáročnejším podmienkam. Tento model je k dispozícii v modernej čiernej farbe aj v rustikálnom, surovom medenom materiáli, čo ho zvýrazňuje ako nadčasový dizajnový kúsok vo vonkajších priestoroch. Vďaka odolnosti voči slanej vode a korózii sú tieto svietidlá ideálne na osvetlenie aj tých najexponovanejších priestorov a zaručujú dlhotrvajúci a spoľahlivý výkon bez ohľadu na drsné podmienky.

VYHĽADÁVAJTE VONKAJŠIE NÁSTENNÉ LAMPY SEASIDE OD LAMPE GRAS TU
<hr><font size="+2">PAULMANN</font>


PAULMANN

Vzhľadom na vysokú slanosť vzduchu sú svietidlá v pobrežných oblastiach v porovnaní s inými miestami vystavené silnejším vplyvom prostredia, čo vedie k zvýšenej korózii kovov aj plastových materiálov. Preto nemecký Paulmann používa na mieru vyrobený plastový materiál odolný voči morskej vode, aby vaše vonkajšie svietidlá zostali chránené proti korózii aj v blízkosti mora a zachovali si svoju krásu po dlhý čas.

Vďaka svojej odolnej konštrukcii a na mieru vyrobenému plastu odolnému voči morskej vode sú Zenera Outdoor Bollard SWR a Kulma Outdoor Bollard SWR len jedny z mnohých samozrejmých možností, ktoré sú dokonale navrhnuté tak, aby odolali nepriaznivému počasiu a vetru v blízkosti pobrežných oblastí. S týmito svietidlami a ostatnými svietidlami SWR od spoločnosti Paulmann máte zaručené dlhotrvajúce a spoľahlivé osvetlenie vonkajších priestorov - a ako bonus sú niektoré ich varianty vybavené aj súmrakovým senzorom, detektorom pohybu alebo vyrobené ako Insect Friendly pre oblasti, kde sa vyskytuje veľa hmyzu.

PREHLIADNITE SI CELÚ ŠKÁLU ODOLNÝCH SVETIEL OD PAULMANN TU
POZRITE SI NÁŠ KOMPLETNÝ SORTIMENT LÁMP ODOLNÝCH VOČI MORSKEJ VODE TU