Kolekcia AJ v nových farbách!NOVÉ FARBY KOLEKCIE AJ
Máme radi lampy AJ, a ak ich máte radi aj vy, potom sme presvedčení, že budete nadšení z týchto nádherných nových produktov! Okrem čiernej, bielej a petrolejovej farby nová kolekcia obsahuje tmavozelenú, okrovožltú, hrdzavočervenú, polnočnú modrú, baklažánovú a dva odtiene sivej. Farby sa nádherne viažu na vesmír Arne Jacobsena a boli starostlivo vybrané tak, aby zvýraznili podstatu lampy AJ.
<hr><font size="+2">Možno je čas byť odvážny?</font>


Možno je čas byť odvážny?

Kolekcia AJ je skutočnou dizajnovou klasikou a my sme nadšení, že sa kolekcia rozrastá o celý rad nových krásnych farieb!

Vybrať si favorita môže byť ťažké, ale ak milujete severský štýl, Wall v čiernej farbe môže byť pre vás jasnou voľbou. Ale možno je čas byť odvážny a zvoliť trochu farebnejší? Vďaka nedávnym prírastkom do kolekcie AJ nikdy nebol lepší čas vyskúšať niečo nové.
<hr><font size="+2">Vneste do svojho života trochu svetla s novými lampami AJ</font>


Vneste do svojho života trochu svetla s novými lampami AJ

Ak by ste si mali trúfnuť vybrať jednu alebo dve farby, na začiatok by sa hodila polnočná modrá alebo baklažánová, pretože tieto dve farby sú hlboké a pokojné a dobre sa kombinujú so sivými odtieňmi. Tmavomodré a petrolejové modely boli - a stále sú - veľmi obľúbené vďaka svojej tlmenej povahe, ktorá prispieva k pocitu pokoja a rovnováhy. Je to skvelý spôsob, ako pridať do interiéru trochu farby a tepla, ak sa necítite príliš farebne.

Ak chcete svojmu domovu dopriať zmenu, existuje množstvo drobností, ktorými môžete zmeniť výraz svojho interiéru. Obľúbeným riešením je vymaľovanie jednej steny v spálni, kuchyni alebo obývačke, pričom mimoriadne obľúbené sú sivé odtiene. Ak chcete niečo iné a nové, odporúčame tmavomodrú alebo baklažánovú farbu a AJ lampu, ktorá sa k nim hodí, a len tak je váš dekor úplne nový.
<hr><font size="+2">Rozsvieťte svoj život kaleidoskopom farieb!</font>


Rozsvieťte svoj život kaleidoskopom farieb!

Okrem svietidiel AJ vo farbách baklažán, polnočná modrá a svetlá a tmavá sivá značka uviedla na trh aj pútavejšie farby ochrová žltá, hrdzavá červená, svetlá petrolejová a tmavá zelená. Nové farby sú úzko späté s vlastným vesmírom Arne Jacobsena a boli vybrané na základe toho, ktoré farby najlepšie zvýrazňujú podstatu lampy AJ.

Naplňte teda svoj život farbami, vyzvite svoje zmysly a vneste do svojho interiéru život a dynamický nádych vďaka pútavým odtieňom, ako sú Ochre Yellow a Rust Red. Zaručene sa stanú výnimočným doplnkom neutrálnych a minimalistických domácností, ktoré potrebujú posledný dotyk.

Ohromujúce petrolejové odtiene pozoruhodne dobre fungujú so zelenými odtieňmi a naopak, takže lampy Dark Green a Light Petroleum AJ sú spolu dokonalé, pútajú pozornosť v bielych alebo neutrálnych interiéroch a poskytujú ohromujúci estetický kontrast.
<hr><font size="+2">Ušetrite si zrkadlo s lampami AJ z leštenej ocele</font>


Ušetrite si zrkadlo s lampami AJ z leštenej ocele

Získajte originálnu lampu AJ z ocele s lešteným povrchom. V pravom štýle Arne Jacobsena odráža svoje okolie a zdôrazňuje jednoduchý a výrazný vzhľad, ktorý charakterizuje dizajn AJ, a zároveň poskytuje vynikajúce svetlo. Jedinečná leštená oceľ zároveň dodáva lampám moderný a exkluzívny vzhľad, ktorý sa hodí k akémukoľvek štýlu interiéru a vzbudzuje pozornosť.

Všetky neuveriteľné lampy AJ z leštenej ocele nájdete tu

Toto je jedno z našich najobľúbenejších svietidiel, ale na výber ich je veľa, čo je skvelá vec, pretože každý máme iný štýl a vkus.
KOMPLETNÝ SORTIMENT SVIETIDIEL ARNE JACOBSEN'S AJ NÁJDETE TU