Ingo Maurer Stolové Lampy

Od polovice 60. rokov minulého storočia vznikajú v dielni Ingo Maurera výnimočné lampy, úžasné osvetlenie a nápaditý nábytok. Za tieto nádherné výtvory je zodpovedný Ingov vlastný tím, ako aj externí dizajnéri.

Stolové lampy od Ingo Maurera sú ako bonbónik pre zmysly a nútia nás vnímať osvetlenie novým spôsobom. Vezmite si napríklad nezbedných bratov Knotovcov, pôvabnú Birdie's Busch a jej drzého bratranca BiBiBiBi.

Ingo Maurer vytvára jedinečné stolové lampy pre tých, ktorí chcú osvetlenie so silou, duchom a očividnou vôľou byť výrazný nad rámec bežného.

Estetika je ústredným bodom záujmu a hoci v priebehu rokov Ingo Maurer úzko spolupracoval aj s fotografmi, ktorí lampy fotografovali, ukázal, že ani tie najmenšie detaily nie sú ponechané náhode.

Sme nesmierne radi, že tieto vzrušujúce lampy od Ingo Maurera môžeme mať v našom internetovom obchode, a tešíme sa, že ich budeme môcť predstaviť ešte väčšiemu počtu zákazníkov.
B.Bulb Stolová Lampa - Ingo Maurer
RRP EUR 383,00
Očakáva sa v: 14 - 16 dní
Bulb Stolová Lampa - Ingo Maurer
RRP EUR 1 517,00
Očakáva sa v: 14 - 16 dní
Žiarovka Brass Stolová Lampa - Ingo Maurer
RRP EUR 1 745,00
Očakáva sa v: 14 - 16 dní
Birdie's Busch LED Stolová Lampa - Ingo Maurer
RRP EUR 1 921,00
Očakáva sa v: 14 - 16 dní
Zobraziť 22 z 22 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!