Hübsch Stojacie Lampy

Od svojho založenia v roku 2010 spoločnosť Hübsch prináša škandinávsky dizajn, ktorý sa zameriava na estetiku a kvalitu. Ich svietidlá nie sú výnimkou a poskytujú minimalistický výraz, ktorý sa hodí do všetkých štýlov interiéru a dodá mu moderný, luxusný nádych. Obľúbená mosadz, atmosférické opálové sklo, minimalizmus a jednoduchý dizajn sú veľkou súčasťou ich sortimentu. Ich výrobky odrážajú trendy našej doby, na čo má spoločnosť Hübsch cit.  

Stojacia lampa je praktické riešenie, ktoré môžete umiestniť po celej domácnosti - vedľa pohovky alebo kresla, vedľa nočného stolíka alebo do niektorého z tmavých kútov. Nie je potrebná žiadna montáž ani inštalácia. Stačí vám len zástrčka a môžete ju premiestniť, ak sa zmenia vaše potreby osvetlenia. Náš sortiment stojacích lámp od spoločnosti Hübsch zahŕňa lampy s atmosférickým svitom, ako aj lampy s nastaviteľným tienidlom, ktoré vytvárajú nádhernú žiaru na čítanie alebo umelecké remeslá.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!