Hľadanie dokonalého svadobného daru

Potrebujete pomôcť s výberom ideálneho svadobného daru? Môžeme vám pomôcť! Tu je výber 13 svietidiel v rôznych cenách a na rôzne použitie.

Lampy sú dokonalou kombináciou dizajnu a funkcie. Musia fungovať s existujúcim konceptom interiéru - aj keď sú to výrazné kúsky - a zároveň fungovať ako praktické osvetlenie. Darujte šťastnému páru darček, ktorý vydrží roky a každý deň im vyčarí úsmev na tvári. Niet pochýb o tom, že nová lampa bude šťastnou spomienkou na ich veľký deň!

Akú lampu si však vybrať? Mala by to byť nadčasová klasika, ktorú si budú vážiť celý život? Alebo moderná lampa, ktorá odráža ich súčasný vkus? Alebo čo tak niečo osobné, čo ukáže, že ich naozaj poznáte a rozumiete im? Nech už si vyberiete akýkoľvek tvar a farbu, môžete si byť istí, že jedna z týchto 13 lámp bude nádhernou pripomienkou ich nového spoločného života.Tento sprievodca vám pomôže nájsť presne takú lampu, ktorá bude vyhovovať oslavujúcemu páru!

Nové dizajnové ikony:

Manželstvo je investíciou do budúcnosti - darujte im darček, ktorý je rovnako orientovaný na budúcnosť. Nová dizajnová ikona! Mnohí si ich už obľúbili a sme si istí, že novomanželia si ich zamilujú rovnako.
Stolná lampa Gräshoppa - GUBI

Expresívny a hravý dizajn, ktorý v roku 1947 vytvorila Greta M. Grossman. Táto lampa je ideálnym funkčným a estetickým osvetlením pracovného stola. Pracujú novomanželia z domu alebo majú koníček, ktorý si vyžaduje stôl s vynikajúcim pracovným svetlom? Darujte im túto modernú klasiku, ktorá vytvorí to správne pracovné prostredie. Je rovnako dekoratívna ako funkčná a dokazuje, že si cenia kvalitu a dizajn.
Prívesok Caravaggio - Lightyears

Prívesky Caravaggio od spoločnosti Lightyears vytvorila dánska dizajnérka Cecilie Manz. Jednoduchá krása a minimalistický vzhľad im pomohli v krátkom čase získať status klasiky. Pomôžte novomanželom vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru okolo ich jedálenského stola pomocou jedného z týchto príveskov od spoločnosti Lightyears. Ich krásne stropné osvetlenie osvetlí mnoho chutných večerí.

Farebné:

Premýšľate o netradičnom darčeku, ktorý šťastnému páru naozaj ukáže, že ho dobre poznáte? Potom si vyberte jednu z našich pestrých a náladových lámp. Vyberte si farbu, ktorá sa k nim dokonale hodí, a darujte im farebnú spomienku, ktorá im zostane na celý život.
Flowerpot VP1 - &tradícia

Sú novomanželia farební a trochu retro? S príveskom Flowerpot od &tradition im môžete darovať lampu presne v tej správnej farbe, ktorá sa hodí k ich interiéru inšpirovanému retro štýlom. Kvetináče má rád každý a výberom jedného v obľúbenej farbe šťastného páru je darček ešte osobnejší a premyslenejší.
Prívesok E27 - Muuto

Tento jednoduchý a farebný prívesok od spoločnosti Muuto môžete použiť samostatne alebo zavesiť v páre či v zoskupení. Nech už sa ich nový pár rozhodne použiť akokoľvek, dodajú každému domovu štipku kreativity. Vyberte si prívesok E27 vo farbe, ktorú má pár rád, a bude to cenná spomienka na výnimočný deň.

Sochársky:

Pre mnohých z nás je štýl najdôležitejším faktorom pri zariaďovaní. Ukážte novomanželom, že umenie a funkčnosť sa dokonale spájajú v jednej z týchto nádherných lámp. Obe sú sochárske, niečo krásne, na čo sa môžete pozerať dlhé roky. (Samozrejme, okrem seba navzájom!)


Najlepší svadobný darček! Darujte novomanželom tento fantastický luster od spoločnosti Flos - modernú klasiku a sochu samu o sebe. Svietidlo vytvoril taliansky dizajnér Gino Sarfatti a jeho talianske dedičstvo je jasne vidieť. Je elegantné a zároveň dôrazné - darček, ktorý upúta pozornosť a bude šíriť majstrovské osvetlenie v hale manželov alebo nad ich jedálenským stolom.


Táto sochárska stolová lampa od spoločnosti Menu je vyrobená z moderných materiálov, ako je betón a mramor. Sú novomanželia štýloví milovníci škandinávskeho dizajnu? Dánska značka Menu je zárukou oboch kvalít. So stolnou lampou JWDA darujete darček, ktorý bude žiarivým príspevkom do moderného interiéru šťastného páru.

Experimentálne:

Majú už novomanželia domov plný dizajnovej klasiky? Potom im darujte niečo úplne nové a iné! Určite sa im bude páčiť lampa vytvorená v experimentálnom dizajnovom jazyku v kontraste s ich tradičnejšou klasikou - dodá ich domovu vzrušujúci a moderný nádych.
Stolná lampa Kizu - nové práce

V stolovej lampe Kizu sa stretávajú dva geometrické tvary. Tradičné tienidlo smerujúce nadol je otočené na hlavu, čím lampa získava experimentálny a osobitý vzhľad. Je to ideálny svadobný darček, pretože pri každom pohľade upúta pozornosť páru a pripomenie im ich výnimočný deň.
Drevená podlahová lampa Oslo - Severná

Stojacia lampa Northern Oslo Wood bola inšpirovaná svetlami veľkomesta, svetlom filtrovaným cez mestské budovy a otvorené priestranstvá, stĺpy verejného osvetlenia a stromy. Lampa vyžaruje mäkké a rozptýlené svetlo s výrazne mestským dojmom. Ak novomanželia milujú pulz mesta, táto stojacia lampa bude pre nich ako stvorená.

Jedinečné:

Môžete stráviť večnosť hľadaním dokonale jedinečného svadobného daru. Veď čo dáte páru, ktorý má všetko? Prečo nie naozaj výnimočnú lampu? Lampy šíria svetlo aj šťastie a ani jedného nie je nikdy dosť.
Knekt v matnej čiernej farbe - Konsthantverk

Majú novomanželia radi ručné práce a rustikálny štýl interiéru? Lampa Knekt - dostupná v stolovej aj podlahovej verzii - by mohla byť vynikajúcou voľbou, ktorá sa bude dokonale hodiť k ich štýlu. Je vyrobená z vysokokvalitných materiálov v najlepšej remeselnej tradícii. Lampy od spoločnosti Konsthantverk zaručene dodajú každému domovu niečo jedinečné.
Mantis nástenné svietidlo - Schottlander

Svietidlá Mantis vytvoril nemecko-britský dizajnér Bernhard Schottlander v roku 1952. Vďaka svojmu nezvyčajnému, takmer vznášajúcemu sa dojmu sú dnes modernejšie, ako boli kedykoľvek predtým. Je v nich aj čosi hravé - v skutočnosti dnes nie sú k dispozícii žiadne iné lampy, ktoré by sa podobali Mantis. Boli by ideálnym darčekom pre pár, ktorý vždy hľadá to, čo je výrazné a nezvyčajné.

Priemyselné:

Majú mladomanželia radi suroviny ako betón a mosadz? Alebo dokonca chróm? Ukážte im, že máte prehľad o ich vkuse, a darujte im industriálnu lampu. Sú obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým a určite urobia šťastný pár ešte šťastnejším!
Bestlite BL6 nástenné svietidlo - GUBI

Svietidlá zo série Bestlite od spoločnosti GUBI vytvoril britský priemyselný dizajnér Robert Dudley Best v roku 1930. Vďaka čistým líniám je vplyv Bauhausu na Bestov dizajnérsky jazyk neprehliadnuteľný - prijal dôraz na funkčnosť z obdobia Bauhausu. Nástenná lampa Bestlite je funkčné a zároveň nesmierne elegantné svietidlo, lampa, ktorá nadchne pár moderných novomanželov.
Stolná lampa Kaiser Idell - Fritz Hansen

Skutočná industriálna ikona! Vytvoril ju dizajnér Bauhausu Christian Dell v roku 1936 a od svojho prvého objavenia je neuveriteľne obľúbeným príkladom tohto štýlu. Jej funkčnosť a chrómové detaily sú ozvenou industrializácie a urbanizácie na začiatku 20. storočia. Darujte ho páru, ktorý zdieľa vášeň pre históriu architektúry a dizajnu.

Vonku:

Ak si šťastný pár práve kúpil nový dom alebo sa chystá založiť záhradu, vonkajšie lampy budú skutočne premysleným darčekom. Vonkajšie osvetlenie je nevyhnutné v záhrade alebo pozdĺž príjazdovej cesty a pomáha vytvoriť príjemnú atmosféru v novom dome novomanželov.
Vonkajšie svietidlá v tvare kocky - LIGHT-POINT

Tieto malé štvorcové lampy sa tradične používajú vonku, ale rovnako dobre by fungovali aj v interiéri - napríklad na chodbe. Dajte novomanželom niekoľko lámp Cube a nechajte ich preskúmať všetky možné spôsoby ich použitia. Ideálny a veľmi užitočný darček, ktorý bude robiť radosť mnoho rokov.