Detské lampy do útulných izieb

Detské lampy pre útulné izby

Hľadáte lampu do detskej izby?Pán Maria - lampy pre najmenších

Pán Maria - lampy pre najmenších

Fantastické detské lampy od pána Mariu sú ideálne pre hravý detský vesmír. Výrazné lampy sú inšpirované bytosťami, ktoré deti spoznávajú už v ranom veku - vrátane levov, zajacov, slonov a medvedíkov.

Lampy "Prvé svetlo" sú obzvlášť nádherné pre najmenších. Lampy sú vyrobené zo silikónu bez obsahu BPA, sú mäkké na dotyk a ľahké, takže sa s nimi ľahko manipuluje bez ohľadu na vek. Vďaka dobíjacím LED modulom sa lampy dajú nosiť so sebou. Plné nabitie vydrží 24 až 100 hodín v závislosti od jasu.

Nájdite sortiment detských svietidiel od pána Maria tu
Ferm Living - Rozkošné drevené nástenné lampy

Ferm Living - Rozkošné drevené nástenné lampy

Nástenné lampy od spoločnosti Ferm Living vnesú do detskej izby útulný nádych. Čítajte si ich obľúbenú knihu pod dekoratívnym teplovzdušným balónom alebo sa uvelebte v žiari obláčika. Úhľadný a klasický výraz sa bez problémov hodí do každej miestnosti a jednoduché siluety sa postarajú o to, aby sa v interiéri vynímali.

Očarujúce detské lampy od spoločnosti Ferm Living nájdete tu
Bizarné a nápadité detské lampy od spoločnosti Seletti

Bizarné a nápadité detské lampy od spoločnosti Seletti

V zábavnom a umeleckom sortimente Seletti nájdete aj lampy pre najmenších. Hravé dizajny sú obľúbené u detí aj dospelých. Výrazné lampy dodajú každému interiéru štipku osobitosti, nehovoriac o účinnom svetle.

Či už dávate prednosť chladnému robotovi alebo zvieracej ríši, najmä lampy Marcantonio Raimondi Malerba vám vyčaria úsmev na tvári. Výrazné motívy majú spoločný biely povrch, ktorý dodá každej miestnosti minimalistický a sofistikovaný nádych.

Zábavné detské lampy od spoločnosti Seletti nájdete tu
Našu širokú ponuku detských svietidiel nájdete tu


Vždy si môžete pozrieť aj iné skupiny produktov v našom sortimente, napríklad: Obývacia izba Vonkajší priestor Spot Kancelária