Cyber Monday na Lampemesteren.sk

20% zľava pre tých, ktorí nestihli Black Friday


Od polnoci z nedele na pondelok 27. novembra 2023 oslavujeme Cyber Monday .

Na všetko okrem Philips Hue, Gubi, limitovaných edícií a znížených položiek ponúkame zľavu 20 %.Pri príležitosti Čierneho piatku spoločnosť Lampemesteren oslavuje aj Kybernetický pondelok.
Deň neuveriteľných ponúk a dizajnérskych svietidiel vo výpredaji. Chcete sa zapojiť?

Vyriešte si vianočné darčeky skôr a ušetrite pritom!

Čo je Cyber Monday?

Cyber Monday vznikol v USA, kde sa stal rozšírením Čierneho piatku. V začiatkoch sa Čierny piatok vzťahoval len na fyzické obchody, ale keď sa rozbehol online maloobchod, prišiel čas previesť fyzický predaj na online podujatie. Samozrejme, nemohlo to pripadnúť na rovnaký deň ako Čierny piatok, pretože ľudia boli zaneprázdnení využívaním fyzických výpredajov. Namiesto toho sa pondelok po Čiernom piatku - alebo pondelok po Dni vďakyvzdania - premenoval na Cyber Monday. Tento deň je zameraný na online ponuky a venovaný online maloobchodu.

Šťastné nakupovanie!

Cyber Monday lampy

Na Lampemesteren nájdete širokú ponuku svetelných riešení, a to aj v najväčší deň online nákupov v roku. V pondelok 27. novembra 2023 , nájdete na našej webovej stránke stolové lampy, podlahové lampy, nástenné lampy, závesné svietidlá a riešenia vonkajšieho osvetlenia. Bez ohľadu na to, aký druh osvetlenia potrebujete, sme presvedčení, že pre vás máme dokonalé riešenie. Na jednej strane je tu otázka, aké svetlo a typ lampy potrebujete, a na druhej strane je tu dizajn. Vieme, že tvar a funkčnosť sú základnými súčasťami každého dizajnu, preto máme na sklade len smotánku - teda lampy, ktoré kombinujú tieto dve vlastnosti! Ak hľadáte dokonalé závesné, bodové vonkajšie alebo akékoľvek iné riešenie osvetlenia, v Lampemesteren ho zaručene nájdete.
Tento veľký deň online nakupovania je ideálny na vyriešenie vianočných darčekov a vďaka 100-dňovej lehote na vrátenie tovaru od spoločnosti Lampemesteren si obdarovaný môže dokonca vymeniť krásnu dizajnovú lampu alebo riešenie vonkajšieho osvetlenia, ak sa zamiloval do inej farby alebo modelu.