Coolicon Závěsné Lampy

Tienidlo Coolicon bolo prvýkrát vyrobené v Londýne v roku 1933 - v tom istom roku, keď bola navrhnutá slávna mapa metra, ktorá mala vytvoriť prehľad o rozsiahlej sieti metra. Spoločná história a výskyt závesnej lampy v londýnskom metre inšpirovali spoločnosť Coolicon Lighting k vytvoreniu Underground verzie priemyselnej lampy so slávnou mapou metra vytlačenou na vnútornej strane tienidla.

Závesná lampa od spoločnosti Coolicon Lighting vytvára nádhernú žiaru nad jedálenským stolom alebo preferovaným pracovným miestom v kancelárii či kuchyni. Klasické kovové tienidlá dodajú vášmu minimalistickému interiéru osobný nádych a poslúžia ako farebný kontrast k bielym stenám. vďaka farebnej palete, ktorá zahŕňa dedičstvo lampy a súčasné trendy, dosahuje tienidlo Coolicon harmonický výraz v podobe lampy, ktorá je zároveň klasická a moderná. Nájdite si dokonalú farbu pre svoj interiér nižšie, kde je lampa k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach.
Zobraziť 36 z 49 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!