By Rydéns Závěsné Lampy

Závesné svietidlo zvyčajne visí uprostred miestnosti, aby dodalo domácnosti charakter a zároveň slúžilo ako pútavý prvok. Pri výbere závesného svietidla sa teda treba zamerať nielen na funkciu svietidla, ale aj na jeho výraz z hľadiska prvkov v existujúcom dizajne interiéru. By Rydéns sa inšpirujú trendmi a požiadavkami na osvetlenie v dnešnej dobe. Bez ohľadu na to, či potrebujete závesné svietidlo na zjemnenie industriálneho vzhľadu kuchyne alebo priemyselné závesné svietidlo na vytvorenie kontrastu s dreveným jedálenským stolom alebo mäkkou pohovkou, v ich sortimente nájdete to, čo hľadáte.

Závesné svietidlo Hero a závesné svietidlo Gross sú umelecké závesné svietidlá s mäkkým, príjemným svetlom. Zatiaľ čo Gross dodá vášmu interiéru ľahký a elegantný vzhľad, Hero je o niečo chaotickejšia, ale sochárska lampa, ktorá dodá vášmu domovu industriálnejší výraz.
Zobraziť 36 z 45 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!