Black Friday 2023 na Lampemesteren.sk

Zapísali ste sa do nášho zákazníckeho klubu? Získate všetky výhody na Black Friday!

.

Blíži sa Black Friday. Ak chcete byť informovaní o všetkých našich skvelých ponukách, sledujte nás tu alebo sa prihláste do nášho zákazníckeho klubu. Tam budete vždy medzi prvými, ktorí dostanú všetky ponuky! Black Friday je 24. novembra 2023 a bude na ňom veľa skvelých ponúk! Na Black Friday budete môcť ušetriť minimálne 15 % na značkových lampách v Lampemesteren. Budeme mať zľavy až 50 %, takže ak chcete získať skvelú ponuku, radšej si ju zaobstarajte!


Vyskúšajte šťastie v našej kvapkovej hre a vyhrajte svoj košík!

Ako člen nášho zákazníckeho klubu získate aj... • ponuky, ktoré dostanete len u nás
 • krásne akcie
 • zaujímavé príspevky na blogu
 • informácie o všetkých skvelých novinkách v oblasti dizajnu skôr ako ktokoľvek iný
 • vedieť, čo je práve trendy
 • poznať slávnych starých dizajnérov
 • skvelé súťaže a oveľa, oveľa viac...

  Z odberu noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

 • Black Friday ponuka

  V súlade s tradíciou nájdete na Black Friday obrovskú ponuku. Hľadáte konkrétnu dizajnovú lampu, vonkajšie osvetlenie do záhrady alebo detskú lampu? To všetko nájdete v Lampemesteren - aj v tento veľký deň výpredaja.

  Ako však tento deň vznikol a kedy vlastne prišiel do Dánska? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete nižšie.

  Čo je Čierny piatok?

  Je to deň - a vždy v ten istý deň každý rok - keď obchody a online internetové obchody organizujú špeciálny deň výpredaja. Deň s veľmi výraznými ponukami, a preto sa tento deň stal takým obľúbeným.

  Táto tradícia vznikla v Spojených štátoch a vznikla ako nákupný deň, ktorý mal sčasti otvoriť vianočnú nákupnú sezónu a sčasti podporiť nakupovanie po úspešnom dni Dňa vďakyvzdania. Mnohé výhodné ponuky mali upútať pozornosť spotrebiteľov, čo sa im určite podarilo. Tento deň je totiž v USA obrovský! Niektorí zamestnanci majú dokonca voľno, zatiaľ čo iní trávia skoré ranné hodiny pred prácou v radoch pred obchodmi. Nikto si nechce nechať ujsť bláznivé ponuky - a vy pravdepodobne tiež nie. Ak sa prihlásite na odber noviniek Lampmeister, budete informovaní o mnohých ponukách, na ktoré sa môžete tešiť až do samotného dňa.

  Predaj svietidiel na čierny piatok

  Samozrejme, v tento veľký nákupný deň nájdete v ponuke aj značkové lampy. V spoločnosti Lampemesteren organizujeme Black Friday už niekoľko rokov. Tento rok pokračujeme v každoročnej slávnosti výhodných nákupov a ponúkame vám úžasné svetlá na Čierny piatok za najnižšie ceny! Nájsť dokonalé svietidlo - do interiéru aj exteriéru - je ťažké. Správna lampa je však výrazný kúsok, ktorý môžete mať navždy. Prečo však na nej neušetriť nejaké peniaze? Najlepšie zo všetkého je, že ide o skvelý dizajn, ktorý si môžete obľúbiť navždy a zaplatiť zaň menej.
  V roku 2015 tento deň prekonal v Dánsku všetky rekordy. Podľa počtu transakcií kartou sa stal najväčším nákupným dňom v histórii. To hovorí niečo o formáte tohto dňa a ponukách, ktoré nájdete len v tento výnimočný deň. Hoci tento deň vznikol v USA - kde dosiahol nevídaný úspech -, veľmi dobre sa ujal aj v Dánsku. Úspech dňa nákupov v Dánsku je spôsobený veľkým výberom a množstvom výhodných ponúk. Vo výpredaji nájdete všetko od mrazničiek, oblečenia pre psov a samozrejme aj osvetlenie. V skutočnosti na Lampemesteren nájdete nepreberné množstvo závesných svietidiel, stolových lámp, stojacích lámp, nástenných svietidiel a vonkajšieho osvetlenia.

  Nakupujte svetlá na Black Friday v Lampemesteren a pripojte sa k najväčšej nákupnej párty roka!