Stará klasika so štýlom: Objavte farebné stolové lampy Apex od spoločnosti HAY!

8. decembris 2023
Stará klasika so štýlom: Objavte farebné stolové lampy Apex od spoločnosti HAY!
Britský dizajnér John Tree prevzal klasický archetyp stolovej lampy a spojil ho s moderným zmyslom pre farby, aby vytvoril vzrušujúcu a exkluzívnu kolekciu osvetlenia s klasickými prvkami a odlišným charakterom ako tradičné stolové lampy v novej stolovej lampe, ktorá sa stala sériou Apex. Vďaka elegantnej chrómovej konštrukcii a pôsobivým stropným vzorom je séria Apex okamžite rozpoznateľným a exkluzívnym dielom funkčného dizajnérskeho umenia.

Vďaka svojej výnimočnej všestrannosti a praktickosti sa séria dá prispôsobiť širokej škále aplikácií

Séria pozostáva zo stolových a stojacích lámp v rôznych dizajnoch, ktoré sú všetky v nádherných farbách - od neutrálnych až po jemné pastelové a sýte tóny - a prinášajú ohromujúci výsledok. Difúzor je lesklo lakovaný a dá sa otáčať o 360 stupňov, čím sa upravuje smer svetla, čo ponúka jedinečnú flexibilitu pri navrhovaní osvetlenia. Svietidlo sa dodáva s malou štandardnou súpravou (E14 LED), ktorá sa hodí k širokej škále konštrukcií svietidiel. Flexibilné tienidlo umožňuje vybrať si medzi účinným priamym osvetlením smerom nadol alebo nepriamym osvetlením otáčaním tienidla, ktoré smeruje svetlo k stene alebo nahor, aby rozptýlilo svetlo a doplnilo celkové osvetlenie.

Keďže kolekciu Apex tvoria rôzne stolové lampy a svietidlá, možno ju prispôsobiť akémukoľvek prostrediu a interiéru. Stolové lampy možno umiestniť do kancelárie alebo spálne, zatiaľ čo skrutkovacie lampy možno ľahko priskrutkovať na stôl, poličku, knižnicu alebo kdekoľvek, kde je potrebné jasné svetlo.

Pozrite si celý sortiment Apex tu.