HAY Stolové Lampy

Od svojho založenia v roku 2002 je dánska spoločnosť HAY známa svojím moderným dizajnovým nábytkom so sofistikovaným a industriálnym vzhľadom. Pokiaľ ide o doplnky a najmä osvetlenie, vyžaruje z nich moderný a severský životný štýl. S lampou HAY máte možnosť dodať svojmu interiéru osobný nádych, a to vďaka príjemnému svetlu vo fantastickom dizajne. V spolupráci s rôznymi dizajnérmi vytvorila spoločnosť HAY svietidlá, ktoré sa zameriavajú na moderné tendencie a výber farieb. Napriek rozdielom vo vyjadreniach jednotlivých dizajnérov si zachovávajú severský štýl s estetickým dizajnom a zameriavajú sa na inovácie pri výbere materiálov a techník pri výrobe.

Zo stolových lámp HAY si pozornosť zaslúži najmä Noc nástenná/stolová lampa, ktorá má praktickú funkciu svorky, takže ju možno ľahko umiestniť na okraj stola, poličky, nočného stolíka alebo parapetu - hranice určuje len fantázia. Lampa PC To Go je prenosná stolová lampa, ktorú môžete prenášať po celom dome podľa toho, kde potrebujete útulné svetlo. Táto lampa má robustnú konštrukciu. Svetelný zdroj svieti cez jednoduché tienidlo lampy príjemným svetlom smerom nadol.  Lampa PC To Go je ideálna na osvetlenie stola v domácom prostredí, ako aj v kaviarňach, reštauráciách a iných verejných priestoroch.
Paper Cube Stolová Lampa - HAY
RRP EUR 105,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 102 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!