Seletti Stojacie Lampy

Zábavná a umelecká značka Seletti ponúka vzrušujúce stojacie lampy, ktoré zaručene vytvoria pocit osobitosti a upútajú pozornosť. Vďaka kombinácii predmetov každodennej potreby a umeleckému nádychu vytvára Seletti lampy, ktoré dobre a skutočne vyčnievajú z davu.

Inšpirovaný svetlami na štadiónoch vytvoril dizajnér Emanuele Magini skutočne jedinečnú stojaciu lampu: Viaclampovú stojaciu lampu. Lampa s povrchovou úpravou kovu a šiestimi tienidlami má industriálny vzhľad a poskytuje praktické svetlo, nech ju umiestnite kdekoľvek vo svojej domácnosti.

Podlahová lampa Street je prirodzeným rozšírením ich hravého vesmíru a vyzerá takmer ako vystrihnutá priamo z komiksu zo starej školy. Lampa je inšpirovaná starými pouličnými lampami a vďaka svojmu oblúkovitému tvaru a nádherným farbám má neformálny nádych. S výškou 190 cm možno stojaciu lampu Street použiť nad jedálenskými stolmi alebo v spojení s usporiadaním vašej pohovky.

Prezrite si kompletný sortiment stojacích lámp Seletti nižšie.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!