Markslöjd Stojacie Lampy

Pokiaľ ide o osvetlenie, švédska značka Markslöjd sa vyznačuje vysokou kvalitou, funkčnosťou a jedinečným škandinávskym dizajnom s nadčasovým nádychom, ktorý ozdobí každý štýl interiéru. Ich stojacie lampy sú dokonalým príkladom ich odhodlania prinášať prémiové riešenia osvetlenia, v ktorých sa spája funkčnosť a estetika. Nájdite si svoju novú stojaciu lampu Markslöjd nižšie!

Všetky svietidlá Markslöjd nájdete tu
Zobraziť 11 z 11 produktov

Vytvorte vo svojom interiéri kúzlo so stojacou lampou Markslöjd


Pri pohľade na pôsobivý sortiment stojacích lámp Markslöjd vyniknú najmä tri modely: Detroit, Hudson a Edgar. Tieto svietidlá predstavujú rôzne štýly a funkcie, ale všetky majú spoločnú charakteristickú kvalitu a estetiku, ktoré sú pre spoločnosť Markslöjd charakteristické.

  • Stropná lampa Detroit je pozoruhodným príkladom schopnosti spoločnosti Markslöjd vytvárať nadčasové a elegantné dizajny s vysokou funkčnosťou. Vďaka svojmu elegantnému a modernému vzhľadu dodáva stojacia lampa Detroit každej miestnosti nádych sofistikovanosti, ako aj bezkonkurenčnú funkčnosť, keďže ju možno vďaka dodatočnému svetelnému zdroju používať mnohými rôznymi spôsobmi. Mäkké a tlmené osvetlenie vytvára útulnú atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu alebo vytvorenie pohodlného kútika na čítanie. Vďaka nastaviteľnému ramenu a hlavici umožňuje stojacia lampa Detroit používateľovi prispôsobiť si smer a intenzitu svetla podľa potreby, čím sa zvyšuje jej všestrannosť a využiteľnosť.

  • Stropná lampa Hudson je ďalším príkladom snahy spoločnosti Markslöjd poskytovať stojacie lampy najvyššej kvality a štýlu. Vďaka svojmu robustnému a priemyselnému dizajnu dodá stojacia lampa Hudson každej miestnosti nádych charakteru. Silné svetlo vytvára jasnú a vzdušnú atmosféru, ktorá je ideálna na osvetlenie väčších priestorov alebo na dodanie industriálneho nádychu interiéru. Vďaka otočnej hlavici vám stojacia lampa Hudson poskytuje plnú kontrolu nad osvetlením, aby vyhovovalo akejkoľvek činnosti alebo nálade. Tu ju možno použiť vedľa skupiny pohoviek alebo v útulnom čitateľskom kútiku, pretože osvetlenie môžete dokonale zacieliť podľa svojich potrieb.

  • Stropná lampa Edgar je krásnou kombináciou funkčnosti a elegancie. Vďaka klasickému dizajnu a krásnym detailom dodá stojacia lampa Edgar každej miestnosti nádych nadčasového šarmu. Mäkké a príjemné osvetlenie vytvára teplú a prívetivú atmosféru, ktorá je ideálna na vytvorenie útulnosti v domácnosti. Stojacia lampa Edgar sa vyznačuje aj elegantným mosadzným povrchom, ktorý dodáva miestnosti sofistikovaný nádych, ako aj teplo a šarm, ktoré dokážu vytvoriť útulnú atmosféru. Vďaka dvojitému svetelnému zdroju vytvára pôsobivé svetlo, ktoré je funkčné aj atmosférické.

    Či už ide o Detroit, Hudson alebo Edgar, stojacie lampy Markslöjd sú symbolom kvality, štýlu a funkčnosti. Ich rôzne dizajny a funkcie osvetlenia z nich robia ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá osvetlenie, ktoré je krásne a zároveň praktické. So stojacími lampami Markslöjd si môžete vytvoriť dokonalé osvetlenie, ktoré bude vyhovovať vášmu osobnému štýlu a potrebám.
  • Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
    Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!