Markslöjd Nástenné Svietidlá

Markslöjd, významná švédska značka, je známa svojím rafinovaným prístupom k dizajnu a výnimočnou kvalitou osvetlenia. Ich pôsobivý sortiment nástenných svietidiel nie je výnimkou a spája elegantnú škandinávsku estetiku s praktickosťou a odolnosťou jedinečným spôsobom, ktorý odráža hrdé dedičstvo švédskeho remesla a dizajnu.

Všetky svietidlá Markslöjd nájdete tu
Caris Vonkajšie Nástenné Svietidlo Black - Markslöjd
RRP EUR 67,00
Opäť na sklade na: 31-07-2024
Peak Nástenné Svietidlo Black - Markslöjd
RRP EUR 84,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Riggs Nástenné Svietidlo Black - Markslöjd
RRP EUR 148,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Metro Nástenné Svietidlo Shiny White - Markslöjd
RRP EUR 68,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 26 z 26 produktov

Vylepšite svoj domov nástenným svietidlom Markslöjd


Spomedzi pôsobivého sortimentu nástenných svietidiel Markslöjd vynikajú najmä tri modely: Caris, Neptunus a Riggs. Tieto svietidlá predstavujú rôzne štýly a funkcie, ale všetky majú spoločnú charakteristickú kvalitu a estetiku, ktorá je pre spoločnosť Markslöjd charakteristická.

  • Nástenné svietidlá Caris sú dokonalým príkladom schopnosti spoločnosti Markslöjd spojiť eleganciu s funkčnosťou. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a jemným krivkám dodá Caris každému priestoru jemný nádych luxusu. Jedinečné vonkajšie nástenné svietidlo Caris dokáže vniesť štýl aj funkčnosť na terasy, balkóny alebo záhradné plochy. Vďaka odolnej konštrukcii a materiálom odolným voči poveternostným vplyvom je ideálne na vytvorenie príjemného osvetlenia a atmosféry v exteriéri, či už ide o večerný relax alebo spoločenské podujatia vonku. S nástenným svietidlom Caris môžete rozšíriť svoje vonkajšie aktivity a užívať si svetlo a krásu svojich vonkajších priestorov kedykoľvek počas dňa alebo roka.

  • Stenové svietidlo Neptunus je príkladom zamerania spoločnosti Markslöjd na odolnosť a funkčnosť. Vďaka robustnému dizajnu a rustikálnej povrchovej úprave je nástenné svietidlo Neptunus ideálne na osvetlenie vnútorných priestorov s industriálnym nádychom. Je vyrobené z vysoko odolných materiálov a spolu s krytím IP44 je ideálne na použitie vo vlhkom prostredí, ako sú kúpeľne alebo iné priestory, ktoré si vyžadujú zvýšenú ochranu pred vodou a vlhkosťou. Neptunus tak spája výnimočnú odolnosť so štýlovou estetikou, ktorá dokáže svojím osobitým výrazom obohatiť akýkoľvek priestor.

  • Nástenné svietidlo Riggs predstavuje inovatívny prístup spoločnosti Markslöjd k dizajnu. Vďaka svojmu modernému a minimalistickému vzhľadu sa Riggs dokonale hodí do dnešných štýlových domácností. Je ideálne na dodanie nádychu elegancie do každej miestnosti. Okrem toho je nástenné svietidlo Riggs vybavené nastaviteľným nožnicovým ramenom, ktoré sa dá zamerať podľa potreby, takže si môžete posvietiť, kdekoľvek chcete. To poskytuje výnimočnú flexibilitu a možnosť prispôsobiť svetlo rôznym činnostiam a náladám. Nástenné svietidlo Riggs pôsobivo spája formu a funkciu a je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá štýlové osvetlenie aj praktickosť.

    Či už ide o Caris, Neptunus alebo Riggs, nástenné svietidlá Markslöjd sú známe svojou vynikajúcou kvalitou, štýlovým dizajnom a všestrannosťou. So širokou ponukou svietidiel, ktoré vyhovujú každej potrebe, vkusu a štýlu interiéru, je Markslöjd ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá vysokokvalitné riešenia osvetlenia.
  • Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
    Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!