Globen Lighting Stojacie Lampy

Globen Lighting je uznávaná značka osvetlenia, ktorá sa vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a kvalitným výrobkom etablovala ako popredný hráč na trhu. S vášňou pre vytváranie atmosférického a funkčného osvetlenia si spoločnosť Globen Lighting vybudovala dobrú povesť dodávateľa svietidiel najvyššej kvality, ktoré zaujmú svojou estetikou aj funkčnosťou. Jednou z najobľúbenejších kategórií v sortimente spoločnosti Globen Lighting je pôsobivý výber stojacích lámp. Tieto stojacie lampy sú navrhnuté s dôrazom na dodanie svetla a charakteru miestnosti a zároveň pôsobia ako štýlové dekoračné predmety. Nižšie nájdete náš sortiment stojacích lámp Globen Lighting.
Ripley Stojaca Lampa Blue - Globen Lighting
RRP EUR 250,00
Očakáva sa v: 10 - 14 dní
Ripley Stojaca Lampa Beige - Globen Lighting
RRP EUR 250,00
Očakáva sa v: 10 - 14 dní
Zobraziť 31 z 31 produktov

Stojanová lampa Torrano - moderná elegancia


Stojacia lampa Torrano, ktorú pre spoločnosť Globen Lighting navrhol talentovaný dizajnér Patrick Hall, predstavuje dokonalú harmóniu medzi formou a funkciou. Jednou z najpozoruhodnejších vlastností stojacej lampy Torrano je jej jedinečný mramorový podstavec, ktorý dodáva lampe jedinečný a elegantný výraz. Mramor je známy svojou nadčasovou krásou a luxusným vyžarovaním a zakomponovaním tohto vzácneho materiálu do dizajnu stojacej lampy Torrano dodáva Patrick Hall lampe sofistikovaný nádych a exkluzivitu.

Mramorový podstavec slúži nielen ako vizuálne potešenie, ale má aj praktický účel, pretože poskytuje stabilitu a pevnosť celej konštrukcii. Ťažký a robustný podstavec zaisťuje, že lampa bezpečne stojí na podlahe, čo je nevyhnutné pre jej funkciu ako stojacej lampy. Kontrast, ktorý vzniká medzi hladkým, chladným povrchom mramorového podstavca a elegantnou kovovou kostrou lampy, vytvára vizuálne napätie a dodáva dizajnu lampy hĺbku.

Okrem pôsobivého podstavca sa stojacia lampa Torrano vyznačuje aj elegantným a moderným vzhľadom. Štíhle rameno a elegantné krivky tienidla prispievajú k celkovej luxusnej estetike lampy a robia z nej pútavý prvok v každej miestnosti.

Celkovo sa stojacej lampe Torrano podarilo jedinečným spôsobom spojiť estetiku a funkčnosť. Výsledkom dizajnérskej vízie Patricka Halla v kombinácii s remeselnými skúsenosťami spoločnosti Globen Lighting je stojacia lampa, ktorá nielenže spĺňa potrebu osvetlenia, ale zároveň obohacuje miestnosť svojím jedinečným a elegantným výrazom.

Pozrite si všetky svietidlá Torrano od spoločnosti Globen Lighting tu


Stojanová lampa Cannes - šarm inšpirovaný vintage štýlom


Stojanová lampa Cannes je ďalšou obľúbenou voľbou od spoločnosti Globen Lighting s jedinečným a osobitým dizajnom. Lampa Cannes, inšpirovaná vintage estetikou, dodá každej miestnosti nadčasový šarm. Mäkké osvetlenie vytvára útulnú atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu alebo spoločenské stretnutia. Stojaciu lampu Cannes vytvoril aj Patrick Hall ako krásny príklad moderného dizajnu v kombinácii s nadčasovou eleganciou. Jedným z najvýraznejších prvkov stojacej lampy Cannes je jej jedinečné tienidlo, ktoré vyniká odvážnym a výrazným dizajnom. Tienidlo má ikonický tvar pripomínajúci zvlnenú cestu alebo otvorený kvet.

So stojacou lampou Cannes sa Patrickovi Hallovi podarilo vytvoriť jedinečnú lampu, ktorá funguje nielen ako zdroj svetla, ale aj ako umelecký objekt sám o sebe. Charakteristické tienidlo dodáva lampe určitú dynamiku a pohyb, vďaka čomu sa stane pútavým prvkom v každej miestnosti. Dizajn tienidla zároveň umožňuje rozptýlené a mäkké osvetlenie, ktoré vytvára príjemnú atmosféru a prispieva k pocitu útulnosti a uvoľnenia.

Okrem výrazného tienidla sa stojacia lampa Cannes vyznačuje aj moderným a minimalistickým štýlom. Vďaka elegantnej a jednoduchej siluete lampy je vhodná pre širokú škálu štýlov interiérového dizajnu, od moderných a minimalistických až po tradičnejšie a klasickejšie. Čisté línie a jednoduché tvary dodávajú lampe nadčasový vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy, vďaka čomu je univerzálnou voľbou do každého interiéru.

Pozrite si celú kolekciu svietidiel Cannes od spoločnosti Globen Lighting tu


Stropná lampa Bowl - jednoduchá elegancia


Stojacia lampa Bowl, majstrovské dielo spoločnosti Globen Lighting, je symbolom jednoduchosti a elegancie vo svete osvetlenia. Jednou z najpozoruhodnejších vlastností stojacej lampy Bowl je jej jednoduché a elegantné sférické tienidlo, ktoré vyžaruje nadčasovú príťažlivosť a estetický dizajn. Guľovité tienidlo lampy uzatvára svetlo jemným a rozptýleným spôsobom, ktorý vytvára príjemnú atmosféru v každej miestnosti.

Moderný a minimalistický dizajn stojacej lampy Bowl jej dodáva nadčasový vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do rôznych štýlov interiérového dizajnu. Čisté línie a jednoduché tvary lampy z nej robia univerzálnu voľbu, ktorú možno prispôsobiť akémukoľvek štýlu interiéru, od moderného a minimalistického až po tradičnejší a klasický. Minimalistický prístup k dizajnu robí zo stojacej lampy Bowl nenápadný doplnok každej miestnosti, ktorý jej dodá jemnú eleganciu bez toho, aby dominoval celkovej estetike priestoru.

Okrem jednoduchého a elegantného sférického tienidla sa stojacia lampa Bowl vyznačuje aj pôsobivou funkčnosťou. Lampa je navrhnutá tak, aby poskytovala rovnomerné a príjemné osvetlenie, ktoré osvetľuje miestnosť bez toho, aby bolo ostré alebo oslňujúce. Mäkké a nepriame osvetlenie vytvára útulnú atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu alebo spoločenské stretnutia, vďaka čomu je stojacia lampa Bowl ideálnou voľbou do každej domácnosti alebo komerčného priestoru.

Stojacia lampa Bowl je nielen praktickým zdrojom svetla, ale aj krásnym a elegantným interiérovým kúskom, ktorý dodáva miestnosti štýl aj funkciu. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému guľovitému tienidlu a modernému minimalistickému štýlu dizajnu je stojacia lampa Bowl pôsobivým príkladom odhodlania spoločnosti Globen Lighting vytvárať svetelné riešenia, ktoré inšpirujú a zároveň obohacujú atmosféru priestoru.

Pozrite si všetky krásne svietidlá Bowl od spoločnosti Globen Lighting tu


Osvetlenie Globen Lighting pre každý vkus


Stojacie lampy Globen Lighting vrátane modelov Torrano, Cannes a Bowl sú príkladom odhodlania značky vytvárať svietidlá najvyššej kvality s ohľadom na estetickú príťažlivosť aj funkčnosť. Či už dávate prednosť modernej elegancii, vintage šarmu alebo jednoduchosti, spoločnosť Globen Lighting má v ponuke podlahové lampy, ktoré vyhovujú vašim potrebám a interiérovým preferenciám. Vďaka pôsobivému dizajnu a spoľahlivému výkonu sú stojacie lampy Globen Lighting ideálnou voľbou pre každého, kto chce modernizovať svoje osvetlenie a dodať svojmu priestoru svetlo a charakter.

Pozrite si celý sortiment svietidiel od spoločnosti Globen Lighting tu
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!