Anglepoise Nástenné Svietidlá

Najlepšou lampou Anglepoise je funkčná a flexibilná stolová lampa Original 1227. Na základe nového vynálezu pružiny ju v roku 1935 navrhol George Carwardine a odvtedy slúžila ako inšpirácia pre množstvo ďalších svietidiel - známejších ako klasické architektonické lampy.

Elegantný vzhľad lampy architect sa stal súčasťou celej kolekcie svietidiel, vrátane nástennej lampy Original 1227, ktorá je k dispozícii v dvoch rôznych verziách - jednoduchá nástenná lampa s rovnakým štýlovým tienidlom, ktoré sa dá nastaviť tak, aby smerovalo na ktorúkoľvek stranu, ako aj edícia, kde ohybné rameno slúži ako súčasť funkčného dizajnu. Toto rameno umožňuje odtiahnuť svetlo od steny, vďaka čomu sa dokonale hodí ako nočná lampa na vyvýšenú posteľ. Lesklý, čierny povrch zaručuje, že lampa zapadne do moderného, škandinávskeho štýlu a prispeje k exkluzívnemu výrazu vášho interiéru.

Či už ju budete používať ako svetlo na čítanie alebo pracovné svetlo, nástenná lampa Anglepoise je ideálnou voľbou. Flexibilné rameno sa dá nastaviť tak, aby vytvorilo priame osvetlenie všade tam, kde ho potrebujete. Jednoduchú a klasickú lampu môžete použiť kdekoľvek vo vašej domácnosti - v obývacej izbe, ako nočnú lampu alebo nad obľúbeným pracovným priestorom v kuchyni, kde potrebujete dobré pracovné svetlo.
Baily LED Záhradná Lampa Stainless Steel - Lindby
RRP EUR 100,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 23 z 23 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!