Rotaliana Stojacie Lampy

Značka Rotaliana bola založená v roku 1989 v talianskom Trentine a odvtedy sa vďaka inovatívnym a riskantným dizajnérom rozmohla. Dôraz sa kladie na krásu a funkčnosť namiesto obmedzení a v každom návrhu sa objavujú nové materiály a tvary. Netradičné myslenie vedie k výrobkom, ktoré prinášajú radosť do srdca.

Štandardná lampa String F1 je niečo úplne jedinečné, lampa s množstvom možností individuálneho nastavenia a jednoduchým a klasickým dizajnom. Stojacia lampa Capri F 1 s lesklým povrchom a osobitým vzhľadom rozhodne stojí za vašu pozornosť. Drink F1 je jednoduchá a minimalistická stojacia lampa - skutočná klasika signalizujúca znamenitý vkus.

Talianska značka Rotaliana s prímesou škandinávskeho dizajnu má dve základné vlastnosti: kreativitu a inováciu, ktoré sú založené na skvelom technickom know-how o vývoji svietidiel. Spoločnosť spolupracuje s veľkým počtom medzinárodných dizajnérov s rôznym zázemím a názorom, vrátane Andreu Braziho, Federica Cevasco. Kengo Kuma a Burkhard Panteleit. Nádherný taliansky dizajn, inovácie, kreativita, krása a jedinečná funkčnosť sú niektoré z kľúčových slov spoločnosti Rotaliana a ich mnohé vzrušujúce a inovatívne svietidlá si získali cestu do života spotrebiteľov všetkých vekových kategórií.

Spoločnosť Rotaliana od jej založenia vedie Stefano Vega, ktorý sleduje vlastné výrobky spoločnosti, ako aj medzinárodné dizajnérske trendy. Zameriava sa na moderné osvetlenie "vyvinuté na konkrétny účel". Pre spoločnosť Rotaliana je dôležité navrhovať svietidlá z krásnych materiálov, ako aj zabezpečiť, aby výrobky signalizovali kvalitu a dobrý vkus.

Kolekcia svietidiel Rotaliana obsahuje návrhy, ktoré sa pohrávajú s archetypálnym dizajnom svietidiel v celej histórii, okrem iného aj prostredníctvom použitia nových materiálov a výrobných riešení.
Luxy F1 Stojaca Lampa White/Matte White - Rotaliana
RRP EUR 514,00
Očakáva sa v: 21 - 24 dní
Zobraziť 36 z 44 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!