Rotaliana Nástenné Svietidlá

Značka Rotaliana bola založená v roku 1989 v talianskom Trentine a odvtedy sa vďaka inovatívnym a riskantným dizajnérom rozmohla. Dôraz sa kladie na krásu a funkčnosť namiesto obmedzení a v každom návrhu sa objavujú nové materiály a tvary. Netradičné myslenie vedie k výrobkom, ktoré prinášajú radosť do srdca.

String W0, ktorý navrhli Donegani & Lauda, je minimalistické nástenné svietidlo s nastaviteľným ramenom a hlavicou; vďaka elastickému materiálu potiahnutému textilom je jeho pohyb plynulý a flexibilný. String W1 má rovnaké skvelé vlastnosti, ale dlhšie ramená, čo zvyšuje možnosti zdobenia.

Zobraziť 36 z 115 produktov
Talianska citlivosť Rotaliana s prímesou škandinávskeho dizajnu má dve základné vlastnosti: kreativitu a inováciu, ktoré sú založené na veľkom technickom know-how o vývoji svietidiel. Spoločnosť spolupracuje s veľkým počtom medzinárodných dizajnérov s rôz
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!