Made By Hand Stojacie Lampy

Stojacia lampa je viac než len riešenie osvetlenia. Je to kus nábytku vo vašom interiéri. Made By Hand ponúka široký výber stojacích lámp na funkčné a útulné osvetlenie. Všetky ich lampy sú vyrobené ručne a slúžia ako pocta dobrému remeselnému spracovaniu a diskrétnemu luxusu.

Inšpirovaní tradičnou lampou z ryžového papiera navrhli Made By Hand lampu so všetkými rovnakými vlastnosťami v modernom škandinávskom dizajne - Pletená stojacia lampa Wit je ľahké tienidlo vyrobené z pleteného materiálu. Svetlo lampy presvitá cez vzor priadze, čím lampa získava dekoratívny a výrazný výraz.

Praktická stojacia lampa Petite Machine bola inšpirovaná dizajnom lámp z 30. a 50. rokov 20. storočia a vyrobená v elegantnom škandinávskom dizajne. Vrhá nádhernú žiaru na váš pracovný priestor a rovnako dobre funguje aj ako svetlo na čítanie vedľa vášho obľúbeného kresla na leňošenie.
Zobraziť 36 z 64 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!