Fabbian Nástenné Svietidlá

Spoločnosť Fabbian Illuminazione sa od roku 1961 preslávila ako výrobca moderného dizajnového osvetlenia vysokej kvality pre domácnosti aj projekty.

Spoločnosť Fabbian sídli v severovýchodnej časti Talianska, kde vyrába svoje svietidlá a má ich pod kontrolou až po úroveň komponentov, pričom sa zameriava na najmodernejšie výrobné metódy. Najmodernejší vývoj a prelomový dizajn vedú k pokročilým počítačovým procesom a riadiacim systémom, akonáhle výrobok skontroluje skupina medzinárodne uznávaných architektov, dizajnérov a inžinierov. Najnovšie dizajnové trendy sa interpretujú a končia ako kvalitné dizajnové osvetlenie s úplne jedinečným a charakteristickým nádychom Fabbian.

Vysoká kvalita a používanie vysoko spoľahlivých komponentov v kombinácii s neustálym zameraním na dizajn, montáž a kontrolu kvality vo všetkých fázach výroby prispievajú k popularite týchto svietidiel.

Všetky nástenné svietidlá sa dodávajú vrátane žiaroviek.
Zobraziť 17 z 17 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!