Tom Rossau Lampy

Tom Rossau je autodidakt dizajnér, ktorý začal podnikať v suteréne domu svojich rodičov v dánskom meste Fårevejle. Keď začínal, používal na oživenie svojich návrhov stavebnicu LEGO a všetko, čo mu prišlo pod ruku, ale netrvalo dlho a vyvinul si špecifický štýl zameraný na kožu. Tom si všetky svoje návrhy vytvoril a ušil sám a v roku 1997 si otvoril obchod v Kodani.

Od roku 2004 Tom pracuje predovšetkým s prírodnou dyhou. Na začiatku boli jeho lampy dostupné len v jeho obchode na Istedgade v Kodani, ale v roku 2006 boli lampy TR4, TR5, TR6 a TR7 predstavené širokej verejnosti na konferencii o nábytku v Kodani, kde bola TR7 zvolená za favorita publika.

Pozrite si krásne lampy Toma Rosseaua nižšie.
Zobraziť 36 z 92 produktov
V roku 2004 prenikla na scénu dizajnu drevená dyha a navždy zmenila pravidlá hry. Spočiatku boli lampy z drevenej dyhy dostupné len v kamennom obchode Rossau na Istedgade v Kodani, ale od roku 2006 - keď boli lampy TR4-TR7 predstavené na Kodanskom veľtrhu
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!