House Doctor Lampy

V kolekcii House Doctor nájdete dizajnové svietidlá, ktoré vám pomôžu vytvoriť štýlový a elegantný domov s dekorom, ktorý podčiarkne váš osobný vkus. Dánska dizajnérska značka bola založená v Ikaste už v roku 2002 a odvtedy je jej výber jedinečných predmetov pevne zakorenený v tradícii škandinávskeho dizajnu. Veľký dôraz sa vždy kládol na detaily, či už ide o povrchovú úpravu, zloženie materiálov alebo funkčnosť. Namiesto používania neónových farieb a preskakovania najnovších trendov vám lampy House Doctor umožnia zariadiť si domov nadčasovým, sofistikovaným spôsobom pomocou kovu, mosadze a matného skla. Materiály, vzory a textúry sa spájajú do závesných, stolových a nástenných svietidiel, ktoré bez problémov zapadnú do vášho existujúceho interiéru. Niektoré lampy House Doctor majú nádych nadčasovej elegancie a zapadnú do dizajnu vášho interiéru, zatiaľ čo iné sú navrhnuté tak, aby vynikli a prispeli k estetickému, sochárskemu nádychu, doplnené hranami a matnými povrchmi. Dizajn značky House Doctor tu zostane bez ohľadu na to, ako sa zmení váš vkus.
Zobraziť 36 z 121 produktov
Lampa je viac než len dizajnový kúsok a vytvoriť dokonalé svetlo pre celý domov nie je vôbec jednoduché, preto spoločnosť House Doctor navrhla elegantný výber lámp, ktoré pokryjú rôzne potreby. Spoločným menovateľom celej kolekcie je, že nástenné, závesné
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!