Darø Lampy

Spoločnosť Darø Belysning A/S zhrnula svoj postoj k osvetleniu takto:

Nechajte nás ukázať vám svetlo

Spoločnosť Darø už tri generácie spolupracuje s dizajnérmi na vývoji osvetlenia pre domácnosti a podniky, ale v konečnom dôsledku tvrdí, že jej cieľom je poskytovať ľuďom svetlo. Kolekcia svietidiel spoločnosti sa rozšírila o celý rad nových výrobkov, ale podarilo sa jej prepašovať aj niekoľko klasických. Spoločnosť Darø vždy pristupovala k svojej práci s jasným zámerom navrhovať svietidlá, ktoré poskytujú hodnotu a vyvolávajú vzrušenie. O dizajne rozhoduje svetlo a o svetle rozhoduje zamýšľaná funkcia. Výsledkom kombinácie inovatívnych riešení, peknej povrchovej úpravy, krásnych farieb a množstva funkcií je trvalá hodnota. Vaša lampa by mala byť viac ako len lampa. Spoločnosť Darø chce svojim zákazníkom ukázať svetlo - byť viac než "len" dizajnovou značkou. Pozrite si náš výber nádherných svietidiel Darø tu.
Osvetlenie Darø sa neustále vyvíja a jeho zamestnanci neustále pracujú na zlepšovaní konečného produktu. To znamená, že spoločnosť naďalej poskytuje osvetlenie, ktoré zodpovedá súčasným trendom a prináša moderné svetlo do našich domovov.

Misia -
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!